[KONKURS] Król Lisz może przebudzić się w Twoim domu...

[KONKURS] Król Lisz może przebudzić się w Twoim domu...

Śledźcie nasz fanpage na Facebooku. Jeszcze dziś [w poniedziałek - przyp. red.] pojawi się na nim cytat z najnowszej książki "Arthas: Przebudzenie Króla Lisza". Wasze zadanie jest banalnie proste. Wszystko opisane jest poniżej...

Zadanie:

  1. Poczekaj na publikację cytatu z najnowszej książki "Arthas: Przebudzenie Króla Lisza".
  2. Udostępnij publicznie na swojej Osi Czasu ten post lub linkowany w nim artykuł.
  3. W treści udostępnienia umieść #Arthas oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: kim jest postać opisywana w cytacie? Podpowiedź opublikowaliśmy w Mikołajki na naszym fanpage'u!
  4. W komentarzu pod postem z cytatem umieść zrzut ekranowy udostępnienia i napisz dlaczego książka powinna trafić właśnie do Ciebie!.
  5. Trzech laureatów wybierze Jury w następujący sposób.
    • 1 osoba - pierwszy uczestnik, który wykona prawidłowo punkty 1-3 zadania w wyznaczonym czasie (czasu wykonania pkt. 4 nie liczymy!), podając właściwą odpowiedź na pytanie konkursowe. Edytowanie udostępnień, korzystanie z harmonogramowania lub wstecznej publikacji postów dyskwalifikuje z tego kryterium oceniania!
    • 2 osoby - wyłonione spośród uczestników, którzy prawidłowo wykonali całe zadanie (punkty 1-4) i udzielili właściwej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Konkurs zaczyna się w niedzielę, 10 grudnia 2017, w momencie publikacji cytatu na Facebooku, i kończy w piątek 15 grudnia 2017 o godzinie 18:00. Rozwiązanie konkursu zostanie ogłoszone w ciągu 7 dni.

UWAGA! Nie udostępniamy posta konkursowego, lecz wskazany wyżej post lub artykuł! Aby skopiować link, należy kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję "Kopiuj adres linku", "Kopiuj adres URL" lub podobną (zależnie od wykorzystywanej przeglądarki internetowej). Na urządzeniu mobilnym należy przytrzymać palec na linku, po czym wybrać tożsamą opcję z rozwijanego menu.

Nagroda:

  • 3 x Książka "Arthas: Przebudzenie Króla Lisza"

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Insignis, wydawca polskiego wydania książki "Arthas: Przebudzenie Króla Lisza".

Regulamin:

Kliknij, aby otworzyć ogólny regulamin naszych konkursów i turniejów, mający zastosowanie dla kwestii nie opisanych powyżej.