Nadciąga Wariacka woskowa Zimowa Uczta!

Nadciąga Wariacka woskowa Zimowa Uczta!

Nadciąga tegoroczna Zimowa Uczta! Aby zainaugurować sezon oraz zapewnić awanturnikom rozrywkę, która nie sprowadza się do podkradania świecuni, Praojciec Koboldów przygotował coś wyjątkowego – Karczemną bójkę z okazji Zimowej Uczty, wypełnioną po brzegi wariackimi, woskowymi atrakcjami!

Podarunki znajdziecie nie tylko na planszy! W nagrodę za wygraną w pierwszej partii okolicznościowej Karczemnej bójki otrzymacie aż TRZY lodowe pakiety kart z Rycerzy Mroźnego Tronu!

KFTpackOthree.png

Pomocnicy Praojca Koboldów pracowicie dekorowali planszę Orgrimmaru na nadchodzącą Karczemną bójkę, ale w Wichrogrodzie możecie poczuć świąteczny nastrój także grając w innych trybach. Nie ma znaczenia, jak gracie – pamiętajcie tylko, by dać się ponieść świątecznemu klimatowi i odpowiedzieć na pozdrowienie przeciwnika okolicznościową emotką!

Stormwind_HS_Lightbox_500x365.jpgOrgrimmar_HS_Lightbox_500x365.jpg

Zasady

Podczas pierwszej tury potyczki Praojciec Koboldów zostawi parę elegancko zapakowanych, świecuniowych prezentów – po cztery na każdej stronie planszy, czyli w sumie osiem. Gracz, który rozpakuje prezent, otrzyma legendarnego stronnika, który kosztuje o 3 pkt. many mniej niż zwykle! Praojciec Koboldów będzie doglądał obchodów, co jakiś czas dorzucając więcej prezentów. Ale nie bądźcie pazerni! Legendarnych stronników o „promocyjnym” koszcie można uzyskać tylko z prezentów umieszczonych po drugiej stronie planszy.

Jaką talię zbudujecie, aby w pełni wykorzystać te potężne podarunki?

KACdivider_01.png

Wariacka woskowa Zimowa Uczta rozpoczyna się 20 grudnia i potrwa do 24 grudnia. Pamiętajcie, żeby wpaść i świętować razem z nami!

Przedniej zabawy na Zimowej Uczcie!