Z czym sie je patch 7.3.5

Z czym sie je patch 7.3.5

Najnowszy patch wchodzi już dziś na serwery. Spis zmian jest obszerny, a urozmaicają go jeszcze nowości w nim nie wspomniane, a o których dowiedzieliśmy się z serwisów grzebiących w plikach gry. Zróbmy jednak krótkie podsumowanie, co nowego właściwie od dziś możemy robić.

Ostatnie skrzydło LFR i wydarzenia w Silithus

W dniu dzisiejszym otwarte zostaje ostanie skrzydło LFR, Antorus the Burning Throne. Tym samym, każdy może ukończyć rajd i uzyskać dostęp do nowej serii questów Frakcyjnych w Silithus, stanowiących następstwa wydarzeń po pokonaniu Legionu.Kupowanie przedmiotów Legendarnych

Już od dziś możemy kupować token na losową Legendę ( Purified Titan Essence ), w zamian za Wakening Essence. Możemy je zdobywać z :

  • Cotygodniowa skrzynka za Mythic+,
  • Cotygodniowe nagrody PvP,
  • Bossy w Antorus, the Burning Throne,
  • Skrzynki Emissary,
  • Dzienny Heroic Dungeon,
  • Dzienna wygrana Random Battleground.
Magiczna poczta Dalaranu

Jeżeli szczęście wam sprzyja, znajdźcie w Dalaranie Lost Mail. Seria questów zabierze was na dosyć niezwykłą przygodę w świecie magicznej poczty Azeroth.
Przy okazji questów, będziemy mogli także wziąć udział w nowej mini-grze, a za wybitne osiągnięcia dostaniemy tytuł "Postmaster", oraz nowego peta Mailemental.

Szczegółowy opis dotępny na WoWhead: http://www.wowhead.com/news=277759/dalaran-mailroo...Levelowanie Altów w odnowionym stylu

Wchodzi w życie skalowanie się świata do poziomu postaci (szczegółowy opis).
Od dziś levelowanie powinno być o wiele bardziej satysfakcjonujące. Nie powinniśmy być już przerzucani z jednej lokacji do następnej w połowie historii, gdy nasz poziom jest zbyt wysoki by efektywnie zdobywać doświadczenie.
Otwarte zostaną przed nami alternatywne ścieżki levelowania (przykładowo; zacząć id Northrend, czy Outland ?) jednak trzeba pamiętać, że prawdopodobnie nie unikniemy odwiedzenia obu równoległych dodatków, gdyż jest to nadal 20 poziomów do wbicia.

Zwrócić warto także uwagę, że dungeony przestają być najlepszym źródłem doświadczenia. Wraz ze wzrostem poziomu trudności, oraz czasu trwania levelowanie przez dungeony nie jest już tak sprawne jak było dotychczas.


Oficjalny, pełny opis zmian w języku angielskim :

https://worldofwarcraft.com/en-us/news/21365423/world-of-warcraft-7-3-5-patch-notes