Hearthstone Global Games powróci w 2018!

Hearthstone Global Games powróci w 2018!

Dobrze słyszeliście. Z radością informujemy, że turniej Hearthstone Global Games (HGG) powróci w 2018!

Dla wielu graczy Hearthstone, którzy śledzili poczynania swoich drużyn narodowych podczas HGG 2017, była to prawdziwa jazda bez trzymanki. Byliśmy świadkami sytuacji, w której teoretycznie słabsza drużyna zdobyła tytuł mistrza, a mało znani gracze zyskali sobie status bohaterów. Spodziewamy się, że w 2018 będzie podobnie, a nawet lepiej!

Podobnie jak w roku ubiegłym, drużyny narodowe HGG będą się składać z czterech graczy. Pierwszym graczem z każdej drużyny będzie zdobywca największej liczby punktów w wyznaczonym okresie. Głosowanie pozwoli zapełnić pozostałe miejsca na liście. Tym razem będziecie mogli oddać trzy unikatowe głosy, więc przygotujcie się na budowanie krajowej drużyny marzeń!

Jeśli macie w sobie ducha patriotyzmu i chcecie zagrać w drużynie narodowej, postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów rywalizacji Hearthstone, gdyż punkty zdobyte w 1 sezonie pozwolą wyłonić pierwszego gracza w drużynie z każdego kraju.

Jeśli Hearthstone Championship Tour to dla was nowość, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego e-sportowego programu na rok 2018. Możecie również poświęcić odrobinę czasu, by dowiedzieć się więcej na temat przystanków Hearthstone Championship Tour (HCT), a także programu HCT Challengers.

Więcej szczegółów na temat samego programu HGG podamy wkrótce, więc zacznijcie zbierać punkty! Finały HGG odbędą się w listopadzie w południowej Kalifornii.

Jeśli dobrze się bawiliście oglądając Hearthstone Global Games w zeszłym roku lub nie mieliście okazji do nas dołączyć, raz jeszcze zapraszamy was na HGG 2018!

Więcej informacji na temat tego programu znajdziecie we wpisach z hashtagiem #HGG na naszych kanałach Hearthstone Esports w serwisach Facebook oraz Twitter!