Najciekawsze zagrania tygodnia #2

Najciekawsze zagrania tygodnia #2

Po świąteczno-noworocznej przerwie wracamy z nowymi zagraniami tygodnia w Overwatch.

10 punktów do stylu

Klip udostępniony przez BendTheKnee6, który prezentuje jak ChipSa w oryginalny sposób pozbywa się latającej Fary grając Pięścią Zagłady.

Zagranie to było niesamowicie przemyślane. Wykorzystanie super zdolności by wspiąć się na szczyt wieży w Lijang: Ogród wymaga nie lada odwagi. Pozostało jedynie zlokalizować cel, zsunąć się z budynku i w odpowiednim momencie wyprowadzić podbródkowy oraz serię strzałów. Pozbycie się w wroga w tak efektowny sposób? 10/10.

7 seconds challenge

Najlepsze zagranie meczu udostępnione przez użytkownika MLGiraffe, który wcielił się w rolę Genjiego. Akcja rozgrywa się na Volskaya Industries.

Początek gry, cała drużyna przeciwna broni ciasnego punktu. Genji wyskakuje przed własną frontową linię, oczekując na ostrzał wrogów. Używając odbicia kieruje ostrzał w drugą stronę. Kluczową zagrywką było odbicie Ognistego Uderzenia Reinhardta, które w połączeniu z Szybkim Cięciem naładowało super umiejętność cybernetycznego ninja w mgnieniu oka. Jedynie co pozostało na przeszkodzie to zabić pozostałych wrogów Smoczym Mieczem.

„Jeden strzał, jeden trup”

Najlepsze zagranie zaprezentowane przez gracza Spicyh_. Tryb Deathmatch, a liczą się tylko strzały w głowę.

Na tym klipie widać niesamowitą precyzję Trupiej Wdowy, która szybko oddaje strzał za strzałem, nie pudłując ani razu. Byliśmy pod niesamowitym wrażeniem, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że ten wyczyn został dokonany na konsoli.

Bonus: Święta i Jeff

Świąt już nie ma, ale wszyscy pamiętamy „Yule Log” w którym uczestniczył Jeff Kaplan. Osoby, które były nieobecne przeoczyły 10-godzinną transmisję, gdzie projektant gry Overwatch siedział przy kominku. Materiał został stworzony przez Victintus’a, gdzie możemy zobaczyć reakcję chatu


Podzielcie się z nami Waszymi opiniami na temat tych zagrań. Koniecznie napiszcie o tym w komentarzu! Jeśli macie w swojej kolekcji klip, który pokazuje wasze niesamowite zagranie, podzielcie się z nami na naszej grupie.