Q&A dotyczące Battle for Azeroth we wtorek!

Q&A dotyczące Battle for Azeroth we wtorek!

Blizzard niespodziewanie zapowiedział Q&A, które ma dotyczyć nadchodzącego dodatku - Battle for Azeroth. Na pytania graczy ponownie odpowiadać będzie WoW Game Director, Ion Hazikostas.


Zapowiedź ta była o tyle niespodziewana, że dopiero niedawno opublikowany został patch 7.3.5, który wprowadził wiele kontrowersyjnych zmian w levelowaniu i gracze oczekiwaliby wyjaśnień w związku z nimi.
Ponadto Q&A odbędzie się już 30 stycznia, co wypada we wtorek. Przyzwyczailiśmy się, że Q&A regularnie odbywały się w czwartkowe wieczory.

Jednak wkrótce po zapowiedzi Blizzarda zaczęły do nas nadpływać sensacyjne wieści z serwisów MMO-Champion oraz WoWHead sugerujące, że wczesna wersja dodatku World of Warcraft: Battle of Azeroth niedługo może zostać udostępniona do testowania. W związku z tą falą nowości zapewne nie jeden z nas ma wiele pytań i Q&A odbędzie się w idealnym momencie.

Pozostaje ta drobna myśl - czy proste "Pytania i odpowiedzi" to jedyne co nas czeka we wtorkowy wieczór, czy możemy spodziewać się jakiegoś ogłoszenia?

Temat: World of Warcraft: Battle for Azeroth
Data: 30 stycznia, godz. 21:00 CET
Pytania: Zadajemy na oficjalnym forum https://eu.battle.net/forums/en/wow/topic/17617793052, do 40 słów - oczywiście po angielsku.
Miejsce Q&A: https://www.twitch.tv/warcraft

Dołączcie do nas live na Twitch, 30 stycznia gdy zasiądziemy z Game Directorem, Ionem Hazzikostasem do naszego kolejnego developerskiego Q&A gdzie będzie on odpowiadał na wasze pytanie dotyczące World of Warcraft: Battle for Azeroth.

Śmiało zadawajcie pytania, umieszczając je tutaj na forum, lub przez Twitter używając hashtaga #WarcraftQA.

Już nie możemy się doczekać spotkania by odpowiedzieć na jak najwięcej pytań i mamy nadzieję zobaczyć was we wtorek, o godz. 21:00 CET.