Najciekawsze zagrania tygodnia #3

Najciekawsze zagrania tygodnia #3

Mija kolejny tydzień, a z nim porcja najciekawych zagrań z Overwatch. Od razu przejdziemy do centrum akcji.

"Taniec Konga" ratuje dzień

Klip udostępniony przez użytkownika Reddit Havannaz gdzie w inteligentny sposób ratuje swoją drużynę przed katastrofą.

Gracz Mei w bardzo efektywny sposób wykorzystuje umiejętność Kriostazy, by chronić swoich sprzymierzeńców przed wybuchem bomby. Możemy zauważyć w drugiej części klipu, jak dokładnie cała ekipa jest ułożona w linii. To spowodowało, że zostali odcięci od promienia rażenia wybuchu. Niestety Zenyatta nie został zaproszony na imprezę.

Symmetra w pigułce

Najlepsze zagranie w meczu w wykonaniu Dubleka, gdzie pokazuje moc Symmetry w początkowych fazach rozgrywki

Jak widać do szczęścia potrzebne są rozstawione wieżyczki strażnicze, powtarzalny alternatywny atak z projektora fotonowego oraz nieuwaga przeciwników. Jeśli spełnione są te trzy warunki to... efekt możecie podziwiać w powyższym klipie. Po zaledwie 4 sekundach bohaterka jest w stanie postawić teleporter lub generator osłon. Dlatego warto zachować ostrożność wychodząc przez główne wyjście.

Cześć Genji. Pa Genji

Klip udostępiony przez użytkownika Jhaiden pokazuje dość nietypową sytuację na mapie Ilios.

Gracz grający Wieprzem chce zabić Trupią Wdowę, która najwyraźniej ma problemy z połączeniem. Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie Genji, który rzucił się do przodu w momencie strzału ze Szmelcownicy. Bardzo łatwo to zauważyć w drugiej części klipu (klatka po klatce), gdzie pojawia się cybernetyczny ninja przyjmujący cały śrut na siebie.

Bonus: Niesamowite uniki w wykonaniu Trupiej Wdowy

To niesamowite zagranie zostało udostępione przez FoolishPhilosopher. Osobiście nie mamy słów by to opisać, zostawiamy to Wam. Profesjonalizm.

Jak się Wam podobają te zagrania? Koniecznie podzielcie się Waszymi spostrzeżeniami w komentarzu! Jeśli macie jakieś ciekawe klipy z gry to koniecznie podzielcie się z nami na grupie.