Sezon rankingowy luty 2018 – Hokus-pokus!

Sezon rankingowy luty 2018 – Hokus-pokus!

Rozpoczynamy kolejny sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

HSDivider-Inverted(1).png

Czernione żelazo? Kolce? CZASZKI? To zabawki dla dzieciaków. Prawdziwi mistrzowie wiedzą, że nic tak nie podkreśla odwagi i nieustępliwości gracza, co solidna porcja błyszczącego brokatu i blask migoczących klejnotów. Niech wszyscy widzą was z daleka – splendor różowych błyskotek to dar dla wybrańców. Dodajcie więc do swojej kolekcji rewers Hokus-pokus, który możecie zdobyć w Hearthstone w lutym.

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers Zimne ognie, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej Standardu lub Dziczy. Rewers zostanie przyznany na koniec styczniowego sezonu rankingowego – znajdziecie go w skrzyni z nagrodami.

S47_RankedFeb2018_CardBack_500x345.png

Skrzynie z nagrodami otrzymujecie w trybie rankingowym na podstawie najwyższej rangi zdobytej przez was w trakcie sezonu. Mogą one zawierać sezonowe rewersy, mistyczny pył oraz złote wersje kart. Skrzynie zdobywa się za mecze rankingowe w Standardzie lub w Dziczy. Gracz otrzymuje jedną skrzynię na dany sezon rankingowy – w oparciu o najwyższą rangę zdobytą w tych trybach.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Olśnijcie przeciwników blaskiem brokatu w lutowym sezonie rankingowym!

HSDivider-Inverted(1).png