Najciekawsze zagrania tygodnia #4

Najciekawsze zagrania tygodnia #4

Witamy w najciekawszych zagraniach tygodnia społeczności Overwatch, gdzie prezentujemy klipy udostępnione przez graczy. Sprawdźmy kto tym razem nas zaskoczył.

Lucio w akcji

Klip udostępniony przez użykownika b_rodzy pokazuje jak szybko dostać się w okolice punktu kontrolnego na mapie Oaza.

Na przedstawionym klipie widzimy, jak od samego początku Lucio używa ścian oraz aktywnego przyspieszenia. Dzięki temu szybko dociera do celu i spycha z mapy aż 3 przeciwników. Takie zagranie z pewnością poprawia morale sojuszników a wrogów wprawia w osłupienie.

Lucio + Mei = ♥

Kolejne zagranie, gdzie Lucio odegrał kluczową rolę tym razem wraz ze swoim sojusznikiem. Mei również dołożyła 5 groszy do tego zagrania. Klip wstawiony przez maxmusterwoman.

Na moście została postawiona ściana, która blokowała przejście przeciwnikom. Sprytny DJ ustawił się blisko ściany i wykorzystał fakt, że większość wrogiej drużyny była ustawiona zaraz za blokadą lodową. Jak tylko bariera zniknęła natychmiastowo zepchnął stojących tam bohaterów za pomocą alternatywnego ataku z Wzmacniacza. W efekcie pięć zabójstw i prawie naładowana Bariera Dźwiękowa.

Cwana D'va

RoboticElfJedi pokazuje jak wykorzystać nieuwagę przeciwnej drużyny.

Jak widać wystarczy tylko przekraść się na tyły przeciwnika nie robiąc zbytnio hałasu i aktywować samozniszczenie, by pozbyć się 4 bohaterów. Taki widok nie jest zbyt częsty, ale czasami warto spróbować, bo kto nie ryzykuje ten nic nie zyskuje. Prawda?

Bonus: "Jak zabiłem tego bohatera?"

Podobnie jak w poprzednim tygodniu, kiedy Wieprzu zabił Genjiego w dość niespodziewany sposób tym razem Opaquer pokazuje jak D'va została wyeliminowana.

Klip pokazuje w dokładny sposób jak to przebiegało. Mech D'vy z przyczepioną strzałą soniczną został poddany Samozniszczeniu. Widać było, że sama strzała wciąż była przyczepiona do celu. Po przyzwaniu pojazdu z nieba strzała była ustawiona w taki sposób, że Koreanka otrzymała strzał w głowę. Ciekawa i dość niespotykana interakcja.

Jak Wam się podobały zagrania udostępnione przez społeczność w tym tygodniu? Jesteśmy pod wrażeniem, że często widzi się coś nowego i niespotykanego tak jak w tym bonusowym klipie. Może macie w swojej kolekcji równie unikalnego? Koniecznie pochwalicie się u nas na grupie.