Darmowy weekend z Overwatch - 16-20 lutego

Darmowy weekend z Overwatch - 16-20 lutego

Już w ten weekend, od piątku aż do wtorku rano, najnowsza pierwszoosobowa strzelanka Blizzarda, Overwatch, zostanie udostępniona za darmo dla każdego zainteresowanego zarówno na komputery osobiste jak i na konsole.

Blizzard zdaje sobie sprawę, że decyzja o zakupie Overwatch'a z powodu jego dość wysokiej ceny musi zostać przemyślana. Wielu graczy, zwłaszcza w naszym kraju, może nie być całkowicie przekonana do wydatku lub chcieć pierw sprawdzić wydajność gry na ich sprzęcie. W tym celu począwszy od 16 lutego od godziny 20.00 aż do 20 lutego do godziny 9.00 rano każdy posiadacz konta i aplikacji Battle.Net będzie miał szansę wypróbowania gry i przekonania się, czy Overwatch jest dla niego.

Warto przypomnieć, że ten weekend jest doskonałą okazją również do skorzystania z atrakcji Księżycowego Nowego Roku, o którym wspominaliśmy więcej w jednym z ostatnich wpisów.

Tak jak w przypadku poprzednich tego typu wydarzeń, zawartość Overwatch w trakcie darmowego weekendu nie będzie się różniła praktycznie niczym od wersji posiadanej przez dotychczasowych właścicieli gry. Jedyną zmianą będzie zablokowana możliwość zdobywania osiągnięć. Nie ma to jednak najmniejszego wpływu na rozgrywkę.

Nie pozostaje nic innego jak czekać, zebrać ekipę do gry i zacząć fragować. Posiadaczom konsol przypominamy, że mimo iż Overwatch będzie w tym okresie za darmo, wciąż wymagać będzie ważnego konta Playstation Plus czy Xbox Live. Właścicielom komputerów osobistych wystarczy tylko aplikacja oraz konto Battle.Net.