Sezon rankingowy wrzesień 2018 – Na poziomie

Sezon rankingowy wrzesień 2018 – Na poziomie

Rozpoczynamy wrześniowy sezon rankingowy w Hearthstone. Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

DrBoom_HS_Divider_EK_600x102.png

Laboratorium wyzwań otwiera swe podwoje, więc wytężcie umysły i sprawdźcie się w Laboratorium Doktora Huka! Gdy już przejdziecie próby czekające na was w czeluściach labiryntów Laboratoriów Doktora Huka, zaprzęgnijcie szare komórki do pracy na ranking i zmierzcie się z godnymi przeciwnikami! Gdy błyśniecie rewersem Laboratorium Doktora Huka, będą wiedzieli, że nie ma z wami żartów, więc dołączcie do wrześniowego sezonu rankingowego i pokażcie, na co was stać!

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers Laboratorium Doktora Huka, należy wygrać pięć partii w trybie gry rankingowej Standardu lub Dziczy. Rewers Laboratorium Doktora Huka zostanie przyznany na koniec wrześniowego sezonu rankingowego – znajdziecie go w skrzyni z nagrodami.

Skrzynie z nagrodami otrzymujecie w trybie rankingowym na podstawie najwyższej rangi zdobytej przez was w trakcie sezonu. Mogą one zawierać sezonowe rewersy, tajemny pył oraz złote wersje kart. Skrzynie zdobywa się za mecze rankingowe w Standardzie lub w Dziczy. Gracz otrzymuje jedną skrzynię na dany sezon rankingowy – na podstawie najwyższej rangi zdobytej w tych trybach.

Card-Back_DrBoom_EK_450x471.png

Pamiętajcie – im wyższą rangę osiągniecie na koniec sezonu, tym większą przewagę na starcie uzyskacie w kolejnym sezonie. Wasza ranga startowa będzie niższa o cztery pozycje względem najwyższej rangi, jaką udało się wam osiągnąć w ubiegłym sezonie. Jeśli zaś udało się wam wywalczyć rangę legendy, to po wyzerowaniu rankingu otrzymacie rangę 4.

Zdobądźcie doktorat w zwyciężaniu i zgarnijcie rewers Laboratorium Doktora Huka we wrześniowym sezonie rankingowym. Na poziomie!

Emote_en_S14-Boom_WellPlayed.png