Play-offy HCT EU Fall pełne niespodzianek

Play-offy HCT EU Fall pełne niespodzianek

Oddaliśmy pierwszą, spektakularną salwę w jesiennych play-offach rozgrywek Hearthstone Championship Tour (HCT), w których z jak najlepszej strony pokazali się zarówno nowi, jak i powracający bohaterowie. Teraz czwórka najlepszych z najlepszych uda się do Los Angeles, gdzie już za miesiąc odbędzie się turniej Fall Championship.

Sintolol

Thomas „Sintolol” Zimmer po raz kolejny pokazał klasę, ale tym razem zdobył przy okazji swój pierwszy bilet na mistrzostwa sezonowe. Po tym, jak w 2017 wylądował w HCT World Championship dzięki pozycji lidera regionu pod względem zgromadzonych punktów rywalizacji Hearthstone, Sintolol bez wątpienia jest spragniony sukcesu w roku 2018. Jeśli uda mu się zdobyć jedno z czterech pierwszych miejsc w turnieju Hearthstone Fall Championship, stanie się dziewiątym zawodnikiem, który wystąpił w kilku edycjach World Championships i dołączy do grona graczy takich jak Kranich, Thijs, Purple, Neirea, Kolento, JasonZhou, OmegaZero i tom60229.

Moyen

Scena e-sportowa Hearthstone zawsze z radością przyjmuje nowych zawodników, Jan „Moyen” Moy może się poszczycić bardzo udanym debiutem w europejskich play-offach. Zajęcie czołowych miejsc w play-offach obok partnera treningowego – Sintolola – z podobnie agresywnymi taliami (Moyen wybrał jednak Łowcę Sekretów zamiast Tempomaga Sintolola) jest imponującym wyczynem ze strony tego młodego niemieckiego zawodnika.

RENMEN

Szerzej znany z członkostwa w rosyjskiej drużynie występującej w Hearthstone Global Games (HGG) RENMEN także odnotował wielki i niespodziewany sukces w jesiennych play-offach. W przeciwieństwie do Sintolola i Moyena wybrał talie wymagające licznych kombinacji zagrań, takie jak Zadaniowy Łotr, Druid z Malygosem, Sześcianowy Czarnoksiężnik i Sześcienny Łowca. Swobodne poruszanie się po turnieju z czterema taliami, które wymagają bardzo skomplikowanych procesów podejmowania decyzji, zdecydowanie nie jest łatwym zadaniem. Ciekawe będzie zobaczyć, jak RENMEN wypadnie w czasie jesiennych mistrzostw Fall Championship, jeśli uzbroi się w podobny zestaw kart.

hatul

To był niesamowity pierwszy występ w HCT dla Izraelczyka Edena „hatula” Zamira, który awansował do play-offów z programu Hearthstone Challengers, a teraz zmierza na mistrzostwa Fall Championship! To był dla hatula debiut w rywalizacji HCT, ale jest on również rozpoznawalnym (i bardzo stylowym!) zawodnikiem ekipy Team Israel w HGG. Nie przegapcie występów hatula podczas mistrzostw sezonowych Fall Championship, aby przekonać się, czy jego niesamowite pasmo zwycięstw, które zawiodło go na szczyty, przedłuży się, a nasz debiutant stanie się pierwszym amatorem, który weźmie udział w mistrzostwach świata World Championship 2018.

standardFormat_divider_LW_600x100.png

Jeśli przegapiliście play-offy i chcecie nadrobić zaległości, materiały wideo na żądanie są dostępne na Twitchu (dzień 1, dzień 2). W najbliższy weekend powrócimy z większą dawką akcji z jesiennych play-offów, gdy do walki stanie region Azji i Oceanii – zajrzyjcie tu, aby zobaczyć zapowiedź rozgrywek!

Czy sądzicie, że Sintolol zostanie następnym zawodnikiem, który powróci na mistrzostwa HCT World Championship kolejny rok z rzędu? Czy hatul dowiedzie, że dla chcącego nic trudnego i nawet amator może sięgnąć po wszystko? Dajcie nam znać, komu kibicujecie, w komentarzach!