Auto Lose Mod czyli i Ty możesz macrować jak pro!

Auto Lose Mod czyli i Ty możesz macrować jak pro!

Dla wszystkich, którzy mają ochotę popracować nad swoim macro ShadoV - członek naszej facebookowej grupy Treningi SC2 - stworzył modyfikację dzięki której zaczniecie wydawać surowce jak najlepsi gracze. Modyfikacja Auto Lose dodaje dodatkowy warunek wygranej - jeśli któryś z graczy przekroczy określoną liczbę surowców zostanie mu zaliczona automatycznie przegrana. Podczas gier ze znajomymi i wtorkowych oraz piątkowych treningów zmusi to Was do szybszej gry i pilnowania surowców na koncie.

 

Aby założyć grę z modem Auto Lose wystarczy wybrać dowolną mapę w zakładce Custom Games (Gry Dowolne), a następnie dołączyć do niej modyfikację przyciskiem Create with Mod (Stwórz z modyfikacją).

 

 

W polu wyszukiwania wpisujemy Auto Lose i po chwili dostaniemy do wyboru poziom minerałów, który chcemy aktualnie ćwiczyć.

 

 

Moda będziemy często wykorzystywać podczas spotkań z cyklu Wtorki z SC2 oraz Zergowych Piątków, na które oczywiście  serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę popracować nad swoją grą.

Komentarze

ziloss 6. Marzec 2015 - 17:22
Szkoda, że nie można włączyć tego w normalnych rozgrywkach. Byłaby niezla motywacja :D
Sniegowicher 7. Marzec 2015 - 3:40
Z deka bezsens wydawanie surowcow bylo dobre w bw teraz mamy swarmhosty wiec nieda sie wydac banku 5k/5k majac 200 supa przez cala gre... a to jedyna droga grajac zvp... to samo z bankiem na muty lepiej zrobic 20 na raz niz pojedynczo i pokazac przeciwnikowi co gramy... but anywy gj moze pomysl rozwinie sie w cos bardziej grywalnego ; D
ShadoV 8. Marzec 2015 - 2:28
200/200 support z odpowiednim czasem czekania na remax/wydanie nadwyżek jeśli Ci się ów limit zbije - soon™
Morvic123 19. luty 2016 - 18:01
Czy ten mod jeszcze działa? Ponieważ gdy wpisuję w wyszukiwarkę to w ogóle nie wyświetla niczego :(