One-shoty Wieprza po zmianach na PST

0 +14

Po ostatnich zmianach, które dotknęły Wieprza, niektórzy bohaterowie mogą odetchnąć z ulgą, lecz inni nadal powinni unikać bliskich spotkań z jego combo – hook+shot. Dla wielu z nich to spotkanie dalej kończy się śmiercią, jednak mamy kilka niespodzianek.

teamOFsnow - ogłoszenie projektu

1 +6

Na horyzoncie pojawiła się ciekawa inicjatywa ze strony gracza z Ameryki. Chce on stworzyć drużynę składającą się z sześciu amatorów, którzy razem będą tworzyć teamOFsnow.

Genji jest zepsuty

0 +25

I nie, nie chodzi nam o to, że zabija nas jednym ruchem ostrza czy też, że jego mobilność potrafi nas zniechęcić do rozegrania kolejnego meczu przeciwko niemu. Mówimy tu o bugach, a pod tym względem Genji jest rekordzistą.

Kolejne zmiany na scenie

0 +5

Ostatnio na scenie Overwatch pojawia się dużo zawirowań. Wraz z pojawieniem się nowego patcha i odejściem mety tanków, a także w związku z ciągle niepewną sytuacją Overwatch League, drużyny podejmują decyzje o rotacjach w swoich szeregach.

​Zmiany w Selfless i TORNADO.ROX

0 +2

Sezon 2017 powoli się rozkręca. Teamy, które chcą walczyć o najlepsze miejsca, ciężko pracują nad swoją formą. Niedawno na scenie doszło do kilku zmian, które mogą decydować o rozwoju spraw dla teamów Selfless i TORNADO.ROX