Twórcy cheatów ukarani!

0 +24

Jakiś czas temu słyszeliśmy, iż Blizzard postanowił pozwać firmę tworzącą cheaty do między innymi Overwatcha. Po niecałym miesiącu mamy finał tej sprawy, a oskarżeni zostali ukarani.

Overwatch w stylu Disneya!

0 +330

Bardzo często edycje kolekcjonerskie gier mają dołączone Artbooki. Jest to nic innego, jak książka z pierwszymi szkicami, koncepcjami autora. Przeglądając je, można natknąć się na przeróżne dzieła, od tych podobnych do zamierzonych, po zupełne przeciwieństwa.

Overwatch PIT Championship

0 +3

Overwatch PIT Championship to najnowszy turniej, który pojawił się na scenie Overwatch i przeznaczony jest dla graczy z regionów Ameryki oraz Europy. Udział w nim biorą łącznie 24 drużyny, po 12 na każdy region, a walczą o pulę nagród $15.000 w obu regionach.

"You shall not pass!" - czyli moc Bastiona

0 +17

Po nowym patchu jaki został wprowadzony do Overwatcha mówi się, że bastion dostał lekkiego nerfa, a tak naprawdę jest jeszcze większą maszyną do zabijania. Jednak nie łamcie się! Jest i na tą ścianę kul parę odpowiedzi!

Laser Kittenz wkracza na scenę

0 +34

W niedzielę mieliśmy okazję usłyszeć o powstaniu nowej organizacji, która jako pierwszy cel obrała sobie scenę Overwatch. Laser Kittenz to formacja złożona z graczy Europejskich, których nicki na pewno nie są anonimowe.

Zapraszamy na stream!

0 +21

W związku z tym, że powitaliśmy w naszych szeregach nową streamerkę zapraszamy Was na serię streamów w dniach 22-26.03 w godzinach 19.00-22.00!