Światowe tournée „Synaesthesia”

Światowe tournée „Synaesthesia”

 

Któż nie słyszał o słynnym, brazylijskim muzyku 'Lucjo'? Następca Jean Michel Jarre-a (jak określają go jego fani) wyruszy niedługo w światową trasę koncertową, gdzie być może swoimi spektakularnymi koncertami podbije serca nowych fanów?

 

„Moje serce bije dla Brazylii” – powiedział Lucjo w wywiadzie dla Atlas News. „To jej mieszkańcy są moim natchnieniem. Ich codzienna walka. Ich zwycięstwa. Chcę przekazać dalej tę energię. Podzielić się z całym światem energią ich życia”.

 

 

Podczas koncertów będzie można usłyszeć utwory z debiutanckiego albumu „Synaesthesia Auditiva”. W zeszłym tygodniu udostępnił na swojej stronie dwa utwory - królują one obecnie na listach przebojów, zrzucając z tronu ubiegłoroczny hit tego samego autora - „Sonhos Ômnicos”.

Jeśli ich jeszcze nie mieliście okazji przesłuchać - zachęcamy!

 

 

 

Entuzjastyczne przyjęcie dwóch utworów z najnowszego albumu bardzo ucieszyło Lucja, lecz dużo bardziej interesuje go, jak ludzie odbiorą jego trasę koncertową. „Spędziłem dwa lata, opracowując nowe technologie na potrzeby tego widowiska. One naprawdę ożywią muzykę. Publiczność przeżyje coś więcej niż tylko słuchanie” – powiedział muzyk w rozmowie z nami. „Poczujecie muzykę. Zobaczycie ją”.

Światowe tournée „Synaesthesia” rozpocznie się w najbliższą środę w Kolonii, w Niemczech. Bilety na koncert otwarcia zostały już wyprzedane, ale Lucjo ujawnił, że przygotował transmisję holograficzną na żywo, dzięki której widzowie będą mogli zobaczyć koncert w domowym zaciszu.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć muzykowi sukcesu! Oczekujemy z niecierpliwością na najbliższy koncert!

 

Komentarze

Obrazek użytkownika Kapu
Kapu 30. Lipiec 2015 - 19:20
<p>Eeeeeeeeee... nie moje klimaty. Zdecydowanie nie :|</p>
Worm 30. Lipiec 2015 - 23:13
Zgadzam się z przedmówcą.
Obrazek użytkownika Creator
Creator 31. Lipiec 2015 - 8:42
<p>w trakcie walki może być i dobra, lecz tak do słuchania to też nie dla mnie</p>