16 najlepszych drużyn Overtwatch Contenders

16 najlepszych drużyn Overtwatch Contenders

Ponad 600 drużyn wzięło udział w kwalifikacjach Overwatch Contenders. Ostatecznie do fazy grupowej w Ameryce Północnej dostało się 16 grup.

Wybuchowa mieszkanka profesjonalnych, amatorskich, losowych teamów rywalizowała ze sobą przez dwa dni, 3 i 4 czerwca. Walka była bardzo zacięta, ponieważ toczyła się o dużą stawkę. Ostatecznie, najlepsza szesnastka eliminacji przedstawia się tak:

overwart.png

Niespodzianką raczej nie było to, że dostały się takie profesjonalne drużyny jak FNRGFE, KUNGARNA, czy YIKES. Nie zawiedli swoich fanów oraz firm ich wspierających (sponsorów). Trzeba tutaj nadmienić, iż zawodnicy swą grą reprezentują bardzo wysoki poziom. Niektórzy z nich są zawodowcami, weteranami e-sportowymi.

Drużyny, takie jak FAZE, wzmocniły się utalentowanymi graczami (na pozycji DPS gra George "ShaDowBurn" Gushcha oraz Lui Olivares, tank Russel "FCTFCTN" Campbell, flex Alexandre "SPREE" Vanhonwegan, oraz supports Shane "Rawkus" Flaherty i Joe "Joemeister" Gramano). Zobaczymy, czy te zmiany przyniosą oczekiwane efekty.

W następnej fazie rozgrywek pula nagród wyniesie aż 50.000$. Zostanie rozegrana przez 16 drużyn, zakwalifikowanych w terminach 18 i 25 czerwca. Stamtąd droga już prowadzi do play-off, które odbędą się 2 lipca. Najlepsza ósemka będzie walczyć o miano mistrzów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej grupy, komentowania, lajkowania. Czekamy na Was.