Blizzard ujawnia szansę na drop przedmiotów ze skrzynek!

Blizzard ujawnia szansę na drop przedmiotów ze skrzynek!

Każdy z Was jeśli gra w Overwatcha miał zapewne okazję otwierać skrzynki. Czasem czujemy, że mamy niesamowite szczęście co do wypadających skinów, innym razem zastanawiamy się dlaczego mamy tak dużego pecha bo "znów nic nie leci". Blizzard jednak odsłania rąbka tajemnicy!

Całkiem niedawno, Chiny domagały się od Blizzarda, aby ten ujawnił jakie jest prawdopodobieństwo wypadnięcia poszczególnych przedmiotów ze skrzynek. Większość osób pomyślałaby, że wyjście na jaw takiej informacji jest raczej niemożliwe. Jednakże stało się to czego nikt się nie spodziewał! Blizzard ujawnił informacje związane z dropem przedmiotów ze skrzynek! Wszystko spowodowane jest wyjściem w Chinach ustawy która zmusza producentów gier, aby ujawniać takie informacje.


- Aby otrzymać RZADKI przedmiot wystarczy otworzyć przynajmniej jedną skrzynkę (100% na drop)

- Aby otrzymać EPICKI przedmiot należy otworzyć minimum 5.5 skrzynek (18,18% na drop)

- Aby otrzymać LEGENDARNY przedmiot należy otworzyć minimum 12.5 skrzynek (8% na drop)


Oczywiście może zdarzyć się sytuacja, kiedy otworzymy 20-30 skrzynek, a nie trafimy żadnego legendarnego przedmiotu - Jest to naturalne. Dlatego też należy pamiętać, że jest to prawdopodobieństwo na drop, a nie nic pewnego.

Kolejną rzeczą o której należy pamiętać jest to, że podane informacje dotyczą regionu Chin. Oznacza to, że prawdopodobieństwo dropu przedmiotów może się różnić w innych regionach.

Co myślicie o udostępnianiu takich informacji przez Blizzard? Czy nie psuje to trochę jednak tej wielkiej "niewiadomej" kiedy otwieramy skrzynki? W końcu najlepszą rzeczą w otrzymywaniu prezentu jest to, że właśnie nie wiemy co w nim jest. Kiedy jednak znamy dane dotyczące dropu, nie psuje to przypadkiem zabawy?

Zapraszamy do dyskusji na naszą grupę na facebooku!