Jak lepiej grać?

Jak lepiej grać?

Każdy dąży do tego, aby osiągać jak najlepsze wyniki i stale zwiększać swoje umiejętności. Z tego powodu tworzymy drużyny, regularnie trenujemy wymyślone po nocach taktyki czy gramy postaciami, które znamy już całkowicie na wylot. Nie zawsze jednak działa to dokładnie w taki sposób, w jaki byśmy chcieli, lub nie przynosi to widocznych rezultatów. W tym momencie pozostaje zastosowanie się do kilku wskazówek, dzięki którym z pewnością zwiększysz swoje szanse na zwycięstwo!
Przed grą:

  • Grzecznie poproś gracza, aby zmienił bohatera niepasującego do reszty drużyny.
  • Nie bądź agresywny kiedy otrzymasz propozycję zmiany bohatera, albo inna osoba tego nie zrobi mimo wyraźnej prośby.
  • W ogólnym rozrachunku nic nie przekreśla Twoich szans na wygraną bardziej niż obniżone morale i agresja między członkami drużyny okazywana przed grą.W czasie gry:

  • Jeśli widzisz, że towarzysz nie radzi sobie w grze, ponieważ wybrał nieodpowiedniego herosa, daj mu delikatnie i z szacunkiem do zrozumienia, że dla was wszystkich lepszym wyjściem będzie jego jak najszybsza zmiana.
  • Ciągłe narzekanie na błędy drużyny nie przyniesie żadnych korzyści w grze, lepiej jest wskazać problem i dać wskazówkę, jak go naprawić.
  • Bądź gotów do dostosowania się do reszty zespołu, pamiętaj, że tylko RAZEM macie szansę na piękne zwycięstwo.Po grze:

  • Nie klnij jak szewc i nie nakręcaj się po słabym meczu. Spowoduje to tylko, że będziesz czuł się gorzej i gra nie będzie sprawiała Ci już takiej przyjemności. Do tego przeniesiesz negatywne emocje na innych graczy i spirala nienawiści będzie się tylko nakręcać...
  • Po przegranej powinieneś zastanowić się nad błędami popełnionymi w trakcie rozgrywki, dzięki temu unikniesz sporej części przykrych sytuacji, które spowodowane były błędnymi decyzjami.
  • Jeśli nie możesz opanować emocji , po prostu wyłącz grę, odpocznij, zrelaksuj się. Następnym razem wrócisz do niej z dużo większą przyjemnością.Nie tego oczekiwałeś, prawda? Możesz mieć spore umiejętności, znać i stosować niesamowite taktyki, ale jeśli jesteś toksyczny i nie potrafisz żyć w zgodzie z innymi ludźmi czy podchodzić z dystansem do niektórych kwestii, nigdy nie wyjdziesz ponad przeciętność. Zapamiętaj też, że dla niektórych nie wyniki są najważniejsze, a przyjemność z gry! W końcu to tylko zabawa.


Znajdź moc w pokorze, a wówczas odnajdziesz spokój.

Stąd apel do wszystkich, szanujmy się! Overwatch ma naprawdę fantastyczną społeczność, nie zróbmy z tej gry drugiego CSa, czy League of Legends.

Spotkałeś kogoś agresywnego w trakcie gry? Podeślij mu ten artykuł, jest cień nadziei, że osoba ta nawróci się na ścieżkę prawości i pociągnie za sobą kolejnych, zatraconych w nienawiści!

Powiesz, że wszystko to o czym wspomniałem powinno być rzeczą normalną dla większości ludzi. Wtedy odpowiem Ci, że to prawda, ale niestety oczywistości to coś o czym najczęściej zapominamy...

Komentarze

MaxOlczak 30. Lipiec 2016 - 22:03
Komunity LoLa nie ssie!!!
Michał Muszyński 30. Lipiec 2016 - 23:03
Szczerze mówiąc community lola jest najgorszym jakie dotychczas spotkałem - ludzie są toksyczni nawet w wyższych dywizjach oraz grach rankingowych. Rozpoczynając grę w solo queue mamy 80% szans że trafimy na jakiegoś trolla lub emocjonalny niedorozwój.
Obrazek użytkownika Flype
Flype 1. Sierpień 2016 - 0:12
Community LoLa jest jakie jest z 3 powodów.
1 Gra jest za darmo, i gra w nią wiele dzieci*, które nie umieją się zachować, a banem się aż tak nie przejmują, bo zawsze można zrobić nowe konto za darmo.
2 Jest to gra wysoce rankingowa, przez co ludziom zależy na wygranej co prowadzi do złości, gdy coś idzie nie tak.
3 Moim zdaniem Riot boi się zabrać się za flamerów porządnie, chociaż mając okazję porównać ludzi, których dobiera mi podczas gry, do ludzi jakich dostaję w premadzie z niektórymi znajomymi, to toksyczni gracze częściej są wrzucani do gry między sobą. W większości gier które gram sam, trafiam na sympatycznych graczy.

*Przez dzieci mam na myśli stan mentalny, a nie wiek.