Co dalej z trybem Tajemniczy Bohaterowie?

Co dalej z trybem Tajemniczy Bohaterowie?

Podobno zmiany są dobre. No właśnie – podobno. Mamy za sobą zapowiedź mapy Kolonii Księżycowej „Horyzont”, niektórzy dalej nie mogą otrząsnąć się z szoku związanego z dropem (albo jego brakiem) z urodzinowego eventu, a już niebawem możemy spotkać się ze zmianami zasad w jednym z Rozrywkowych trybów – Tajemniczy Bohaterowie.


Co na nas czeka w trybie Tajemniczy Bohaterowie?

Każdy z nas zna zasady tej rozgrywki – tutaj to gra wybiera kim masz grać, a po każdej śmierci czeka na Ciebie nowy bohater. Brzmiało spoko prawda? Gorzej jak chcemy zagrać miły meczyk, a po naszej stronie mamy 3 tanków lub samych supportów i w zasadzie nie mamy czym zabijać...

Taaaak – to, co tygryski lubią najbardziej...


Co dalej Blizz?

Chłopaki biorą pod uwagę komentarze społeczności OW. Na forum znalazł się wpis Jeffa Kaplana, który potwierdził, że szykują kilka modyfikacji do tego trybu rozgrywki jednak nie są one priorytetem w pracach przy OW.
Jedna z nich dotyczy usunięcia potrzeby popełniania samobójstw w celu zmiany bohatera, a także doczekamy się usunięcia ekranu wyboru bohaterów na początku meczu.

A co z balansem?

Jeff czeka jednak na odpowiedź graczy czy tryb ma zostać całkowicie losowy czy też mają zostać pewne ograniczenia losowości, które wpłyną na balans grających drużyn – a jak widać na forum mamy tutaj do czynienia ze zwolennikami i przeciwnikami całkowitej losowości.


Czas pokaże co będzie dalej...póki co łapcie ostatnie minuty urodzinowego eventu, zgarniajcie podwójne PD, a na Wasze komentarze czekamy na naszej grupie!