Dwayne Johnson chce Terry'ego Crewsa jako Doomfista!

Dwayne Johnson chce Terry'ego Crewsa jako Doomfista!

Terry Crews cały czas podgrzewa atmosferę związaną z jego ewentualnym wystąpieniem w roli Doomfista w Overwatch. Chce tego większość fanów gry i jego samego. Okazuje się, że jest za tym również sam Dwayne Johnson, znany w niektórych kręgach jako "The Rock"!

Terry'emu zdecydowanie podoba się w Blizzardzie. Czy to coś więcej?


Terry Crews zdecydowanie nakręcił fanów po tym, jak zjawił się w siedzibie Blizzarda. Od dłuższego czasu po sieci krążą plotki dotyczące pojawienia się następnego bohatera w grze, którym miałby być Doomfist. Wiele wskazuje na to, że przypuszczenia mogą okazać się prawdziwe. Równie mocno wierzy w to Sam Dwayne "The Rock" Johnson i wyraża swoją aprobatę na twitterze w odpowiedzi do posta powyżej.

"W 100% się zgadzam. Znamy Terry'ego Crewsa od lat i nawet głos tego faceta ma badassowe mięśnie. Fani będą to kochać!"


tłumaczenie własne

Czyżby sam The Rock interesował się Overwatchem? Czy to po prostu wsparcie dla dobrego kumpla? Cieszymy się, że nawet tak znane osobistości wyrażają poglądy na tematy związane z naszą ulubioną grą!
Na koniec mała próbka tego, jak mógłby brzmieć Terry, gdyby dubbingował postaci w Overwatch.


Podoba się? Dajcie znać co o tym sądzicie w komentarzach i dołączcie do dyskusji na naszej grupie na Facebooku poświęconej Overwatch oraz na grupie całego portalu Bizony Blizzone. Zapraszamy!