Fantasy Expo Challenge Sezon #4 - Overwatch

Fantasy Expo Challenge Sezon #4 - Overwatch

29.01.2017 godzina 18:00 – Dzień w którym stratuje największa Polska liga Overwatch – Fantasy Expo Challenge. W #4 Sezonie ligi FEC co kilka tygodni pula nagród wynosić będzie 2400zł!

Liga Fantasy Expo Challenge to polskie rozgrywki esportowe prowadzone na najwyższym poziomie. Gracze rywalizują ze sobą w turniejach, gdzie na najlepszych czekają nagrody rzeczowe i pieniężne. W tym roku będzie nam dane oglądać rozgrywki najlepszych Polskich graczy Overwatch. Od dnia 29.01 co kilka tygodni w szranki mają szansę stanąć 32 drużyny czyli 192 graczy. Ilość miejsc ograniczona więc najwyższy czas zebrać kolegów, zacząć trening i ruszyć po tytuł najlepszej drużyny w Polsce! Jak to zrobić? Wystarczy założyć konta na stronie Fantasy Expo Challenge, stworzyć drużynę i zapisać się do turnieju Overwatch 6v6. Regulamin i informacje o formacie rozgrywek można znaleźć pod TYM linkiem.


Rozgrywki odbywają się przez dwa dni: w niedzielę mecze od rundy 32 do półfinałów, a w poniedziałek półfinały oraz wielki finał. Najlepsze 4 drużyny będą miały okazję wykazać się przed publicznością, gdyż transmisję z rozgrywek poniedziałkowych poprowadzi Highstyled na kanale Esportnow. Nie zapomnijcie dołączyć do grupy na Facebooku, na której możecie uzyskać odpowiedzi na nurtujące was pytania oraz poszukać zawodników do swojej drużyny.

Czeka nas na pewno wiele emocji, których dostarczą nam najlepsi z najlepszych w naszym kraju. Zbierzcie drużynę i sprawdźcie się w turnieju oraz dołączcie do dyskusji na temat rozgrywek na naszej grupie na Facebooku poświęconej Overwatch oraz na grupie całego portalu Bizony Blizzone. Zapraszamy!