Gry z widzami + bonus!

Gry z widzami + bonus!

Wracamy do gier z widzami! Macie wolną chwilę w poniedziałek? Razem pokonajmy więc znużenie towarzyszące nam w tym dniu! Nie jesteście pewni swoich sił? Spójrzcie więc na film bonusowy z naszych ostatnich wspólnych gier, a przekonacie się, z kim macie do czynienia!

Całkiem niedawno zakończył się drugi sezon gier rankingowych w Overwatch. Nastał czas oczekiwania, zbierania sił na kolejne starcia. Ten okres daje nam okazję do wypróbowania nowych taktyk, przetestowania bohaterów, których dosięgnęły zmiany. Jeśli w najbliższy poniedziałek między 19:00 a 21:00 masz wolną chwilę i chęci do gry, serdecznie zapraszamy na https://www.twitch.tv/blizzone_ov, gdzie nasza wspaniała redakcja stanie do walki o dobro świata ramię w ramię z Wami wszystkimi!

Ale zaraz zaraz, ktoś tu wyskakuje z OverZone Shots, a nikt nawet nie ma pojęcia co to jest. Będą to urywki i najlepsze zagrania ze wszystkich naszych eventów w Overwatch, które później opublikujemy w materiale podobnym do poniższego. Masz coś do pokazania światu? Jest ku temu najlepsza okazja, udowodnij znajomym, że potrafisz okręcić sobie przeciwników wokół palca!

Bohaterowie, nadszedł ten czas, by wyjść z ukrycia na światło dzienne i pokazać swoje umiejętności światu! My już to zrobiliśmy, czego dowodem jest supertajne nagranie poniżej. Jesteście z nami?

19:00-21:00 w poniedziałek 28.11.16

Zapraszamy na

https://www.twitch.tv/blizzone_ov