Kungarna powraca do Overwatch

Kungarna powraca do Overwatch

Dzisiaj poruszymy temat drużyny Kungarna, która parę miesięcy wstecz należała do Ghost Gaming.

Śledząc rozpad kadry Splyce, jej poprzedni przedstawiciel Kungarna powraca z odnowionym składem. Zespół bierze udział w Rivalcade Rumble i jednocześnie zapisał się na Overwatch Contenders w Ameryce Północnej.

Na początku lutego, Kungarna i Splyce połączyli się pod nazwą Splyce, aczkolwiek skutki nie były zadowalające. Teraz Kungarna w składzie babybay, myKL i iRemix dołączyli do Pookz, Dogman oraz Bischu jako nowa drużyna. Dla zainteresowanych babybay, myKL i iRemix należeli kiedyś do Splyce, zaś pozostali do Ghost Gaming.

Istotny debiut teamu Kungarna miał miejsce w regionie Północnej Ameryki podczas Winter Premiere qualifiers, kiedy to wybrali podczas rozgrywki ustawienie czterech tanków. Niestety jednak drużynie nie udało się powtórzyć triumfu w bieżących kwalifikacjach, ostatecznie kończąc na przedostatnim miejscu. Po tym kryzysie Kungarna pokonując compLexity odzyskała swoje siły kończąc turniej na drugim miejscu. Miło jest popatrzeć jak zespół stara się zmienić swoje nastawienie po niezbyt ciekawych początkach. Większość drużyn po nieudanych występach kończy swoją działalność, a Kungarna jednak stara się piąć w górę.

Po finałowym występie w Winter Premiere, Kungarna utraciła członków. Ajax, ConnorJ i b1am przeszli do TSM zaś pozostała trójka połączyła się z Splyce. Drużyna nie była tak dobra jak kiedyś; TSM nie udało się ukończyć harmonogramu, a Splyce odniosło małe sukcesy w niewielkich turniejach.

Teraz gdy Overwatch Contenders umożliwia utalentowanym drużynom osiągania wyników, team Kungarna starać się będzie ponownie odnosić spełnienie, tym razem z następującym składem :

  • Andrej "babybay" Francisty (DPS)
  • Michael "mykL" Padilla (Flex)
  • Aaron ”Bischu” Kim (Flex)
  • Luis "iRemix" Galarza (Tank)
  • Dusttin "Dogman" Bowerman (Support)
  • Mark "Pookz" Rendon (Support)
  • David "dpei" Pei (Coach)
  • Matthew "Bloxi" Kimble (Analyst)
Podsumowując, Kungarna miała słaby start. Jednak gdy światło dzienne ujrzał Overwatch Contenders chłopaki postanowili połączyć swoje siły jeszcze raz, aby odnosić zwycięstwa.

Jak oceniacie szanse teamu Kungarna w turniejach? Dajecie nam znać na naszej grupie!