Najciekawsze niestandardowe gry stworzone przez graczy

Najciekawsze niestandardowe gry stworzone przez graczy

Wszystko wskazuje na to, że dzięki serwerom tworzonym przez graczy Overwatch otrzyma drugie życie. Na PST pojawiło się już sporo wartych uwagi gier z naprawdę zaskakującymi zasadami. Poniżej lista kilku najciekawszych trybów.

Rocketwatch

Reinhardt jest jednym z moich ulubionych bohaterów w grze, więc ten tryb musiał znaleźć się w zestawieniu. Każdy, kto trochę dłużej pograł sędziwym krzyżowcem, z pewnością zdaje sobie sprawę, jak wielką satysfakcję sprawia złapanie kogoś w trakcie szarży. Co w takim razie powiecie na grę, w której do wyboru macie wyłącznie Reinhardta z mocno ograniczonym życiem i wyłączonym cooldownem na szarży? Widok latających z niesamowitą prędkością rycerzy z pewnością zapada w pamięć!


Hook Training


W grze Wieprzem bardzo ważna jest umiejętność posługiwania się hakiem. Dzięki niej będziemy zdobywać znacznie więcej eliminacji. Ta gra to tak naprawdę zabawa w kotka i myszkę pomiędzy Wieprzem a Lucio. Odnawianie się haka skrócono o 50%, co daje większą szansę na trafienie. Żeby jednak nie było zbyt łatwo, prędkość Lucio zwiększono aż trzykrotnie. Jeśli poświęcicie trochę czasu na trening, w normalnej grze żaden przeciwnik przed wami nie ucieknie. Bądź żaden was nie złapie, jeśli postanowicie zagrać brazylijskim DJ-em.


Global Offensive

Z pewnością wielu z Was spędziło sporo godzin w Counter Strike. Jeśli chcecie potrenować swoją celność w trybie eliminacji, zdecydowanie powinniście się tym zainteresować.

Zasady gry mają imitować warunki panujące w grze studia Valve. Do wyboru mamy tylko trzy postacie, którymi są McCree (strzelający z rewolweru), Żołnierz 76 (z karabinem oczywiście) oraz Trupia Wdowa (która dzierży w dłoniach odpowiednik AWP).

Wprowadzono również ograniczenie, dzięki któremu obrażenia zadawane są wyłącznie poprzez trafienie przeciwnika w głowę. Znakomite miejsce na trening celności, polecam każdemu!


Tower Offense

Co powiecie na nieco zmienione Tower Defense w Overwatch? Do wyboru Symmetra, która zwiększy szanse na przeżycie zespołu i może rozstawić mnóstwo wieżyczek oraz Torbjörn, który dzięki Przegrzaniu jest w stanie zadawać ogromne obrażenia i chwilowo być niemalże niezniszczalnym. Emocjonująca walka o przejęcie punktu kontrolnego gwarantowana!


Wee!

Tracer dzięki swoim umiejętnościom i mobilności potrafi być niezwykle irytująca. Wydaje się, że gorzej być nie może? Warto spróbować swych sił w tym trybie. Wyłączony cooldown Mignięcia, zwiększone szybkość, życie i obrażenia. Umiejętność przewidywania, gdzie przeciwnik się zatrzyma, refleks i celność, tego z pewnością się tutaj nauczycie.

Przy okazji jest to dobre miejsce, by poćwiczyć movement i dowiedzieć się, w jakie miejsca na mapie można się dostać przy użyciu naszej kochanej Smugi.


Niestety, część z tych gier nie zawsze jest dostępna. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by samemu stworzyć sobie tryb gry na podobnych zasadach i zagrać ze znajomymi czy nieznajomymi. Gdy aktualizacja wyjdzie z Serwera Testowego, z pewnością będziemy mieli więcej okazji, by sprawdzić swoje umiejętności w niecodziennych sytuacjach.
Spotkaliście się z innymi, równie ciekawymi trybami? Dajcie znać w komentarzach i dołączcie do dyskusji na naszej grupie na Facebooku poświęconej Overwatch oraz na grupie całego portalu Bizony Blizzone. Zapraszamy!