Najciekawsze zagrania tygodnia #1

Najciekawsze zagrania tygodnia #1

Zapraszamy na naszą nową serię z cyklu Overwatch, gdzie będziemy prezentować najciekawsze oraz najbardziej widowiskowe zagrania.

Wsparcie na 5

Klip udostępniony przez użytkownika reddit Hound_NC, który pokazuje jak pozycjonować się Łaską w kluczowej walce drużynowej.

Po zlikwidowaniu Moiry oraz Genjego, drużyna przeciwna jest bliska przetransportowania ładunku do celu . W kluczowym momencie Łaska aktywuje swoją super umiejętność i bez wahania rusza do przodu. Szybko wskrzesza swoich poległych sprzymierzeńców, używając Anioła Stróża do zwiększenia swej mobilności. Warto zwrócić uwagę na to jak zręcznie gracz korzysta ze zdolności latania, równocześnie wykorzystując elementy terenu by utrudnić działanie wrogom. Niemal ciągłe używanie Anioła Stróża znacząco utrudnia zlikwidowanie tak szybko poruszającego się celu. Przez całą dogrywkę Mercy troszczy się o to by nie odnieść zbyt poważnych obrażeń, aby jak najskuteczniej leczyć i wzmacniać swoich sprzymierzeńców. Z gracją unika bomby D.Vy oraz Zamieci Mei trzymając się jak najdalej od zagrożenia. Ten krótki filmik pokazuje jak istotne jest pozycjonowanie się w teamfightach oraz jak skutecznie można kontrolować przebieg walki grając bohaterem wsparcia.

Popisowe zagranie

Najlepsze zagranie meczu udostępnione przez użytkownika reddit ShinyGlaceonn, który w efektowny sposób pozbywa się dwóch przeciwników.

Po zabiciu Zarii, Hanzo ruszył w stronę ładunku. Po wykonaniu skoku i obrotu o 270 stopni wypuszcza Smoczy Strzał, który natychmiastowo zabija dwóch wrogów jednocześnie! Jeszcze przed pojawieniem się smoków strzała trafiła w głowę Genji’ego oraz Lucio. Niezwykle rzadko spotykana sytuacja, prawie niemożliwa do wykonania ponownie. Takie sytuacje zdarzają się raz na milion. Nic tylko podziwiać.

"Is this a pro Widow?"

Zabicie sześciu przeciwników za pomocą Trupiej Wdowy udostępnione przez użytkownika RinaVX.


Akcja rozgrywa się w Świątyni Anubisa, gdzie zawodnik z czołówki rankingu doskonale wykorzystuje strategiczną, wysoko położoną pozycję i z chirurgiczną precyzją eliminuje kolejnych członków przeciwnej drużyny. Nie do przecenienia jest tutaj rola Łaski, która przez cały czas wzmacniała ataki Trupiej Wdowy. To zagranie obrazuje, jak niebezpieczny może być ten duet w rękach uzdolnionych graczy.

Bonus: Pora na drzemkę

Dodatkowy zestaw zagrań Any udostępniony przez Kveldur’a, który pokazuje jak skutecznie usypiać Genji’ego by nie mógł zlikwidować bohaterów wsparcia.

We wszystkich trzech przypadkach widać precyzję i szybkość reakcji gracza. Genji w tych starciach miał szanse niejednokrotnie odbić strzałkę, jednak Ana za każdym razem była zdecydowanie szybsza. Spij spokojnie, słodki książę.

Co sądzicie o tych zagraniach oraz o takiej serii? Koniecznie napiszcie o tym w komentarzu! Może macie własne klipy, które według was jest niesamowite i chcecie się podzielić ze światem. Koniecznie prześlijcie je na naszej grupie