Nowe twarze w Overwatch

Nowe twarze w Overwatch

Dziś przedstawimy nową drużynę esportową z Finlandii, która dołączyła do powiększającego się grona profesjonalnych graczy Overwatch. Jesteście ciekawi kto to taki? :)

Helsinki REDS to drużyna oparta o klub hokejowy IFK Helsinki. Jak sami mówią, ich celem jest dostać się na szczyt i stać się jedną z flagowych drużyn esportowych.

Grupa została założona przez managera Christera Kasurinena i kapitana Roope “Ruape” Kurkela. Przez ostatnie kila miesięcy kompletowali oni pełny skład, który prezentuje się następująco:

  • Roope “Ruape” Kurkela (kapitan)
  • Eemeli “Woomera” Ikonen
  • Miika “BBR” Tekoniemi
  • Toni “Effix” Hurme
  • Jani “Exceed” Kosonen
  • Ville “prettyWise” Mikkonen

Drużyna w pełnym składzie rozpoczęła trening w październiku.

Pozostaje nam trzymać kciuki za to, że zobaczymy ich poczynania na arenie światowej i w Lidze Overwatch, która rusza w 2017 roku.

Widzieliście już filmik promujący tę ligę? Jeśli nie, to szybko nadrabiajcie zaległości, bo występuje w nim Serena Williams, jedna z najsławniejszych tenisistek na świecie.

Jak sama przyznała, jest bardzo podekscytowana udziałem w promo i samym esportem.Kto wie, może nawet ona zasiądzie wkrótce za ekranem monitora i będzie się mierzyć z najlepszymi na mapach Overwatcha? :)

Komentarze

Obrazek użytkownika Showowow
Showowow 15. Listopad 2016 - 19:02
Ja się czepiam, ale ten news to mógłby tu wisieć dobre 10dni, bo tak długo wiadomo o "Helsinki Reds" :)
Obrazek użytkownika Girolamo
Girolamo 15. Listopad 2016 - 21:21
tak długo że nikt o tym w PL nie pisał :P
Obrazek użytkownika Showowow
Showowow 15. Listopad 2016 - 22:28
Bo w PL przyjacielu Ty mój, nikt sie nie interesuje/ nie rozeznaje w scenie e-sportowej Overwatch, true story :)
Obrazek użytkownika MrMatik
MrMatik 15. Listopad 2016 - 23:27
Dlatego według Ciebie nic nie powinno się pojawiać w związku z tym tematem? Scena Overwatch jest we wczesnym stadium rozwoju, jeszcze wiele nas czeka. A ludzie się nie interesują, bo jeszcze nie znają nazwisk, drużyn. Wszystko przyjdzie z czasem ;p
Obrazek użytkownika Showowow
Showowow 15. Listopad 2016 - 23:44
A w którym miejscu napisalem, ze nic nie powinno sie pojawiac...? Chodzi o to, że news jest dosyć out of date jezeli patrzec na to globalnie. Patrzac na PL, jezeli aspirujecie do portalu, ktory chce o takich rzeczach informowac, to musicie troche popracowac nad pozyskiwaniem informacji.