Nowe twarze w Team expert

Nowe twarze w Team expert

Team expert podpisało umowę z graczami wcześniej znanymi pod nazwą ALTERNATE aTTax. Organizacja ta reprezentuje elektroniczną spółkę - Expert International GmbH.

Aby drużyna dopasowała się i zgrała przeniosą się wspólnie do domu, położonego w samym sercu Bawarii już pod koniec maja.

Według Jørgena Myrlunda (Decod), grającego na pozycji tanka w Team expert kiedy udali się razem go obejrzeć od razu poczuli się jak przyjaciele. Można zakładać, że wskazuje to na dobrą atmosferę w zespole.

Celem powstania Team expert jest odtworzenie sukcesu innej europejskiej drużyny - Movistar Riders. Gracze po zamieszkaniu wspólnie mogli skupić się na treningach i analizowaniu swojej gry do momentu osiągnięcia założonych rezultatów.

Swoją poprzednią organizację gracze opuścili wraz z końcem kwietnia. Prowadzili w tym czasie negocjacje z inną organizacją, którą okazało się Team expert. Zawodnicy póki co są bardzo zadowoleni ze współpracy.

Drużyna zagra w dwóch rozgrywkach eliminacyjnych do TaKeOver 2, które odbędą się 6 i 13 maja. Zmierzą się tam z utalentowanymi zespołami, gdzie tylko liczyć się będzie 1 miejsce. Uczestnicy jeszcze nie będą grać ze wspólnego domu i wciąż jest niejasne, który turniej będzie ich pierwszym jako drużyna w Bad Tolz.

Rzekomo drużyna będzie miała osobny dom do treningów oraz transmitowania rozgrywek, osobny do mieszkania na co dzień i jeszcze inny do treningów fizycznych. Team expert planuje wzmocnić swoje zdrowie, psychikę oraz swoją grę/praktykę by walczyć z najlepszymi drużynami w Europie.