Ogromne zmiany na PST - 22.06.2017

Ogromne zmiany na PST - 22.06.2017

Razem z dzisiejszym Developer Updatem na serwer testowy wszedł patch wprowadzający zmiany, o których Jeff Kaplan mówi w filmiku - dotyczące przede wszystkim systemu powtórek oraz łupów. Do tego dochodzą jak zawsze bug fixy, w których przede wszystkim został naprawiony translokator Sombry. Teraz nie będzie już otrzymywała obrażeń po jego aktywacji, Wieprzu nie będzie natomiast zaczepiał hakiem o turbodoładowanie Orisy. Zabicia zdobyte przez granaty rzucane przez Złomiarza w chwili śmierci teraz już zawsze będą pokazywały się w killfeedzie. No ale są rzeczy ważne i ważniejsze:

1. System powtórek:

  • Top 5 powtórek dnia nie będą znikać po wylogowaniu się z gry, zrestartowaniu konsoli czy komputera - nasze klipy będą dostępne przez 24 godziny od czasu ich utworzenia (bądź, jeżeli nadchodzi jakiś patch, to do chwili update'a).
  • Gracze mogą teraz nagrywać własne, 12 sekundowe materiały, aby to zrobić musimy przypisać sobie jakiś klawisz do nowo dodanej opcji w ustawieniach. Filmy będą zapisane do następnej aktualizacji, a ich limit wynosi 36.
  • Co za tym wszystkim idzie, będzie można eksportować pliki wideo na naszą konsolę bądź PC. Komputery personalne dodatkowo mają opcje wybrania jakości, dla systemów operacyjnych Windows 8 i wyżej do 4K i 60FPS, a Windows 7 1080p. Nawet jeżeli nie mamy zbyt dobrego komputera, to będzie można w chwili eksportu te ustawienia zmienić kosztem dłuższego procesu zapisywania filmu.
2. Coś, na co wszyscy czekali - zmiany w łupach. Teraz będziemy otrzymywać znacznie mniej duplikatów, a rekompensatą ma być zwiększona ilość golda. Aby to udowodnić, na serwerze testowym otrzymujemy pięć skrzynek, które możemy otworzyć i sprawdzić, czy faktycznie tak jest. Ja w swojej piątce nie otrzymałem ani jednego duplikatu.


3. Można teraz dowolnie dostosowywać swój celownik. Opcje są naprawdę zadowalające:Pełną listę zmian można znaleźć tutaj. Tymczasem zapraszamy Was na naszą stronę oraz grupę, gdzie możecie dyskutować o nadchodzących zmianach!