Overwatch Bizonów na Pyrkonie 2017 - relacja video!

Overwatch Bizonów na Pyrkonie 2017 - relacja video!

Kurz po Pyrkonie już dawno opadł i wszyscy uczestnicy wrócili w utarte tory szarej egzystencji. Zanim rozpocznie się się kolejny tydzień zmagań w szkole/pracy, zajrzyjcie do naszej relacji wideo z poznańskiego wydarzenia, skupiającej się na tematyce Overwatch!

Reprezentacja OW na Pyrkonie była wyjątkowo mocna. Oprócz możliwości zagrania ze znajomymi na maszynach dostarczonych przez naszych sponsorów, na naszym stoisku na fanów czekały także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. O wysoki poziom warstwy merytorycznej zadbał Michał "HATE" Kędra, który w piątkowy wieczór wygłosił prelekcję, przybliżającą słuchaczom kształt świata, w którym funkcjonują bohaterowie serii Overwatch. W jego prezentacji wspierał go pewien wyjątkowo dobrze poinformowany młody człowiek...


Najbardziej barwnym elementem weekendu na naszym stanowisku była bez wątpienia parada Cosplayerów, wcielających się w postaci z gry. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim Genjim, Soldierom i Mercy, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Jeśli chcecie się dowiedzieć nieco więcej na temat konstrukcji strojów i innych spraw związanych z Cosplayem, odsyłam do relacji Shivy, w którym znalazły się fragmenty jej rozmów z wybranymi artystami.

Pyrkon, również dla nas organizatorów niesamowicie radosnym i napawającym optymizmem wydarzeniem. Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się na naszym stoisku i organizowanych przez nas konkursach oraz prelekcjach. Do zobaczenia ponownie, na kolejnych eventach!