Overwatch Open Division

Overwatch Open Division

Blizzard przygotował dla nas kolejne wydarzenie. Otwarty turniej Overwatch – dedykowany dla graczy amatorów, którzy lubią spędzać swój czas w trybie rywalizacji.

Pomysł, na turniej najprawdopodobniej wziął się z dużej popularności jaką podczas kwalifikacji cieszył się Overwatch Contenders.

Do walki mogą dołączyć gracze, którzy w poprzednim 4 sezonie rozgrywek rankingowych zdobyli rangę mistrzowską lub wyższą. Po stworzeniu drużyny, zmierzą się z przeciwnikami ze swojego regionu. Co istotne, jeśli drużyna ukończy wszystkie mecze podczas trwania turnieju to każdy z jej zawodników otrzyma 10 USD na saldzie Blizzarda. Oczywiście dla grup, którym się poszczęści i przejdą do kolejnych etapów Niebiescy przygotowali więcej nagród.

Zawody nie będą jednorazowe, co może pocieszy czytających to prawie mistrzów. Overwatch Open Division będzie powtarzać się w każdym sezonie Rywalizacji. Najlepsi będą mieli szansę uczestnictwa w Overwatch Contenders. (na ten temat możecie przeczytać TUTAJ).

Istnieje już możliwość zapisu na aktualny sezon, który wystartować ma 3 lipca. Aby dowiedzieć się jakie są procedury dołączenia do turnieju zajrzyjcie TUTAJ.

Wydaje się to być świetną inicjatywą do wprowadzenia większej ilości graczy w świat innej rywalizacji niż tej już dostępnej. Jest to również szansa dla wielu wspaniałych zawodników na zaprezentowanie swoich umiejętności.

A wy co o tym myślicie? Planujecie udział? Dajcie nam znać na naszej grupie!