PGA: Bohaterowie żyją wiecznie!

PGA: Bohaterowie żyją wiecznie!

Już dziś rozpoczynamy wielkie święto gamingu – Poznań Game Arena! Nie mogłoby tam zabraknąć grupy Overwatch!

Wszyscy fani gry Overwatch studia Blizzard Entertainment będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w strefie Free2Play na stoisku LG. Dla tych, którzy lubią zaciętą rywalizację, każdego dnia na stoisku prowadzony będzie turniej w Overwatch, którego finał rozegra się na specjalnie przygotowanym ringu. Na najlepszych czekają nagrody w postaci m.in. edycji kolekcjonerskiej gry Overwatch oraz oryginalnych gadżetów.


Odwiedzający będą mogli spotkać się i pograć wspólnie z gwiazdami YouTube’a. Wśród gości pojawią się zawodnicy Izako Boars, Kubon, Nexos, Leh, Gucio, Highstyled oraz Tybek. Prawdziwą atmosferę zapewnią najlepsze cosplayerki w strojach bohaterek Overwatch.


To nie koniec atrakcji, ponieważ wszyscy odwiedzający strefę Overwatch na stoisku LG będą mogli wziąć w konkursie fotograficznym i walczyć o wyjątkowe nagrody! Wystarczy zrobić sobie „selfie” z figurą Trupiej Wdowy i opublikować w serwisie Instagram, pamiętając o hasztagu #OverwatchPGA. Autorzy najlepszych zdjęć danego dnia zostaną nagrodzeni oficjalnymi gadżetami Overwatch. Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2wzjlgA.