Piękna historia Lucio, który przeniósł się z konsoli i podbił PC!

Piękna historia Lucio, który przeniósł się z konsoli i podbił PC!

Wojna między fanami konsol i pecetów trwa od zarania dziejów, kiedy to na półkach sklepowych pojawiły się pierwsze maszynki przeznaczone wyłącznie do grania w gry. Oba środowiska po dziś dzień kłócą się w kwestii, na która maszynka wymaga więcej umiejętności. Oto historia gracza, który pokazał środkowy palec wszystkim ludziom, którzy wyśmiewali jego grę na konsoli. Jak to zrobił?

Krąży opinia, że gra na PC wymaga zdecydowanie więcej umiejętności niż gra na konsolach. Dotyczy to przede wszystkim wszelkiej maści shooterów, gdzie liczy się szybkość reakcji i celność. Każdy, kto próbował swoich sił w Battlefield albo Call of Duty zdaje sobie sprawę z tego, że opanowanie pada wymaga dużo więcej poświęcenia niż próby gry na zestawie klawiatura + myszka. By osiągać lepsze wyniki na konsoli, potrzeba też dużo więcej czasu. Niektórzy ludzie mimo to twierdzą, że konsolowcy nawet nie mają co podskakiwać do pecetowców. Kilka dni temu jeden z graczy osobiście obalił tę opinię i pokazał, że wymiatać można wszędzie.

DSPStanky to chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy mainujących Lucio na świecie. Jego niesamowite akcje już nieraz obiegały internet i zdobywały popularność oraz uznanie zawodników topowej klasy Overwatch. Mimo tego, że często udowadniał swoje wysokie umiejętności, ludzie i tak twierdzili, że na PC nie miałby żadnych szans i nawet nie dotrze do diamentu. Oskarżany nie wdawał się w dyskusje, zamiast tego zrobił coś niesamowitego. Film, który stworzył, śmiało można uznać za jeden z najlepszych, jakie widziałem.

Nie ma w tej kwestii co gadać, po prostu podziwiajcie!

+100 DO SZACUNKU

Oby więcej takich akcji!