Prezent od fanów dla twórców Overwatch!

Prezent od fanów dla twórców Overwatch!

Grupa fanów gier Blizzarda zrzeszona pod banderą reddita (i nie tylko) postanowiła w bardzo miły sposób wyrazić swoją sympatię do twórców Overwatch. Trwa zbiórka pieniędzy, dzięki którym będą oni mogli wysłać developerom... ciastka świąteczne!

W święta zacierają się granice między ludźmi. Nieważne, czy jesteś niedzielnym graczem, czy zawodowcem, w tym czasie wszyscy powinniśmy dzielić się radością. Z tego też powodu powstał Blizzard Cookie Project, czyli zbiórka pieniędzy, z których całość zostanie przeznaczona na upieczenie i wysłanie ciastek do siedziby Blizzarda. Fani są świadomi, ile pracy potrzeba, by stworzyć coś tak fantastycznego jak Overwatch. Nastała najlepsza pora, by móc się odwdzięczyć!


Z informacji pochodzących od Jeffa Kapplana można wywnioskować, że w procesie tworzenia gry brało udział około 100 ludzi. Jednak nie są to wszyscy pracownicy, którym trzeba podziękować! W planach jest upieczenie co najmniej 250 ciastek, czyli takiej ilości, by móc zadowolić wszystkich.

Na ten moment w zbiórce wzięło udział aż 170 osób i zebrano 1330$. To aż dwukrotnie więcej, niż początkowo zakładano, więc organizator chce zamówić jeszcze więcej przysmaków. W końcu czy jest coś lepszego od odpoczynku w domowym zaciszu i delektowaniu się przepysznym ciachem podarowanym przez fanów? Marzenie każdego twórcy!

Zbiórka trwa jeszcze przez 6 dni, czyli do 22-23 grudnia, więc my wszyscy mamy możliwość dołączyć się do życzeń i dołożyć swój grosz na podarunek. Odnośnik do akcji znajduje się TUTAJ, bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału! Osobiście bardzo się cieszę, że takie akcje mają miejsce. Jest to przepiękny gest, a takich na świecie niestety za mało. Dzielmy się radością!