ROK OVERWATCH

ROK OVERWATCH

Minął już prawie rok wielkich bitew, zwycięstw, porażek, ale przede wszystkim świetnej zabawy z Overwatch. Twórcy gry, w podziękowaniu dla wszystkich bohaterów dzielnie walczących w tym uniwersum, stworzyli filmik pokazujący co wspólnymi siłami, zarówno deweloperzy, jak i gracze osiągnęli.


W powyższym filmiku widzimy jak wiele się wydarzyło i jak wiele zmian, mimo młodego wieku, gra zdążyła już przejść.

Rozpoczynając od samej premiery 23 maja 2016, poprzez przygotowania do pierwszego sezonu rozgrywek rankingowych, aż do 16 lipca, kiedy wprowadzono pierwszego nowego bohatera po wydaniu gry - Ana. 2 sierpnia rozpoczęło się pierwsze wydarzenie, czyli Letnie Igrzyska, które trwały do 22 sierpnia. Pierwszą nową mapą dodaną do gry było Eichenwalde. Nim się obejrzeliśmy nadszedł październik, a wraz z nim kolejny event – Halloweenowa Groza trwający 21 dni. Czas płynął szybko jak zhackowane dane, a 12 listopada w grze pojawiła się Sombra. Pierwsze Mistrzostwa Świata w Overwatch wygrała Korea Południowa. Mimo że w tym roku za oknem śniegu było mało, to my mogliśmy go podziwiać na Hanamurze, King's Row i Antarktydzie, bo dotarło do nas świąteczne wydarzenie - Zimowa Kraina Czarów, cieszące nasze oczy od 13 grudnia do 3 stycznia. Drugą nową mapą była Oaza. Jak przy postanowieniach na nowy rok, twórcy przygotowali na 24 stycznia kolejny event – Rok Koguta, trwający do 14 lutego. 21 marca pojawiła się Orisa, a niedługo po tym, bo już 11 kwietnia, rozpoczęło się najświeższe ze wszystkich wydarzeń – Insurekcja, zakończona 2 maja. Już 23 maja czeka nas rozpoczęcie urodzinowego wydarzenia!

Czas trwania sezonów:

Sezon 1: od 28 lipca do 17 sierpnia

Sezon 2: od 2 września do 24 listopada

Sezon 3: od 1 grudnia do 21 lutego

Sezon 4: od 28 lutego do 23 maja

Od 26 do 29 maja osoby, które nie mają jeszcze Overwatch mogą skorzystać z darmowego weekendu :)

Jak myślicie co Blizzard przygotował na urodziny swojego najmłodszego dziecka? Podobał wam się filmik? Dajcie znać na naszej grupie!