Spacer po Oazie – Prezentacja nowej mapy

Spacer po Oazie – Prezentacja nowej mapy

Chwilę temu do gry weszła nowa mapa – Oaza. Jeśli nie chcecie sprawdzać jej osobiście, zapraszam na spacer po tej pięknej lokacji. Zobaczcie film stworzony przez Overwatch Central, w którym to będziecie mogli zobaczyć wszystkie 3 punkty kontrolne tej mapy oraz oficjalną prezentację Blizzarda.

Tak jest, kolejna, czwarta już, mapa trybu kontroli (King of The Hill). Warto wspomnieć o kilku ciekawych faktach, które jej dotyczą:

  • Oasis to pierwsza lokacja w grze w trybie kontroli, której nie rozpoczynamy w samolocie.
  • Znajduje się na niej wiele skrótów, bocznych uliczek, walka na niej będzie się rozgrywać nie tylko horyzontalnie, ale też wertykalnie.
  • Wprowadzono jump pady, dzięki którym w wyznaczonych miejscach będziemy mogli wybić się wysoko nad ziemię (więcej w filmie).
  • Pojawiają się także jadące z dużą prędkością samochody, na które trzeba uważać, gdyż bezpośredni kontakt z nimi skończy się... nieciekawie, o czym możecie przekonać się TUTAJ.
  • Na wszystko znajdzie się jednak sposób. Okazuje się, że najlepszą kontrą na samochodową metę jest... Reaper. Nagranie z dowodem znajdziecie TUTAJ.


Oficjalna prezentacja mapy


Osobiście czekałem na nową mapę trybu King Of The Hill i nie jestem zawiedziony. Oasis spełni oczekiwania większości fanów gry. Niezwykle klimatyczna lokacja, ciepła, ładna, przemyślana. Do tego nowe mechaniki. Czego chcieć więcej?

usunięcia mei z gry ;v