Urodziny Overwatch i gra roku

Urodziny Overwatch i gra roku

Niebawem minie okrągły rok od wydania Overwatch, przez ten czas gra zgromadziła już w sumie ponad 30 milionów gracz o czym pisaliśmy tutaj. Nie jest więc niczym niespodziewanym, że Blizzard postanowi uczcić to wydarzenie. Wydana więc będzie edycja urodzinowa gry. Wprowadzona zostanie do sprzedaży 23 maja, czyli dokładnie 365 dni od od premiery Overwatch. Wydanie będzie przeznaczone na Xbox One. Chociaż najprawdopodobniej oddzielne pojawią się również dla PC i PS4.

Kupując tą wersję otrzymujemy:

  • Grę
  • 10 bonusowych skrzynek z łupami
  • Skórki Origin do 5 bohaterów z Overwatch
  • Mały Winston jako towarzysz w przygodach w World of WarCraft
  • Smuga walczącą tym razem w Heroes of the Storm

Możliwe, że gracze Diablo i StarCraft również coś dostaną.

Dodatkowo możemy spodziewać się urodzinowego eventu. Przeszłe wydarzenia miały na celu uczcić święta i okazje z życia codziennego, takie jak Halloween i Boże Narodzenie. Insurekcja miała nas zapoznać z historią Overwatch. Nadszedł teraz czas na świętowanie pierwszej rocznicy od wydania gry.

Wydarzenie zostało potwierdzone poprzez oficjalne konto Overwatch. Nie znamy dokładnej daty jego rozpoczęcia. Można jednak wkrótce się go spodziewać, gdyż skrzynki z łupami, które będą możliwe do zdobycia podczas trwania eventu, mają wystawioną datę ważności do 5 czerwca.

Overwatch z pewnością zasługuje na miano Gry Roku 2016. Ciągle dynamicznie się rozwija (TUTAJ zobaczycie co między innymi wpływa na jego rozwój) i zmienia. Przez równy rok od wydania przygotowano dla nas aż pięć wydarzeń, które urozmaicały rozgrywkę. Mimo, że 23 maja zbliża się wielkimi krokami, będziemy jeszcze mogli uczestniczyć w szóstym evencie.

Wy również jesteście ciekawi czym tym razem nas zaskoczą? Dajcie nam znać co o tym myślicie na naszej grupie :)