W poszukiwaniu nowej tożsamości FNATIC

W poszukiwaniu nowej tożsamości FNATIC

W poszukiwaniu nowej tożsamości, organizację Fnatic opuszcza ich nordycka część.

Dnia 21.04.br Fnatic poinformowało, że Hafþór "Hafficool" Hákonarson oraz Oliver "Vonethil" przechodzą na pozycję rezerwowych. Taką decyzję tłumaczy się odmiennym stylem gry tych dwóch graczy w stosunku do tego, co chce pokazywać w przyszłości FNATIC.

Na wydarzeniu OGN's Apex Season 2 klan był już mocno osłabiony. Po powrocie nie był w stanie nawet bronić swojej dotychczasowej pozycji na najwyższym poziomie w North America Overwatch (gdzie trzeba przypomnieć - zebrali 4 najlepszych graczy rozgrywek LAN).

Eksperci zauważyli narastający bardzo chaotyczny styl gry, kiedy cała filozofia współpracy graczy została oparta o dyscyplinę i porady wzięte niczym z podręcznika.

Jak przypominamy sobie, w październiku zeszłego roku zespół opuściła dotychczasowa gwiazda André "iddqd" Dahlström grający jako DPS. Spekuluje się, że nowa rekrutacja ukrytych talentów na pozycji strzelca mogłaby rozwiązać problemy FNATIC z płynną grą na najwyższym poziomie,

Idealnym kandydatem na pozycji DPS wydaje się być Ronnie "Talespin" DuPree. Czas pokaże, w którym kierunku organizacja FNATIC pójdzie.

Miejmy nadzieję, że zespół wróci do dawnej formy pokazując znakomite zagrania.