Wiemy, jakie zmiany dotkną Bastiona! Już wkrótce na PST

Wiemy, jakie zmiany dotkną Bastiona! Już wkrótce na PST

Kilka dni temu zapowiedziano, że Bastiona czekają poważne zmiany. Dzisiaj na ten temat szczegółowo wypowiedział się Geoff Goodman, główny projektant gry. Sympatyczny robot będzie celniej strzelał, najpewniej też będzie w stanie naprawiać się w biegu i pod ostrzałem.

W poście na oficjalnym forum battle.net Geoff mówi:

Trochę informacji o tym, co będziemy chcieli przetestować w najbliższym czasie na Serwerze Testowym:

Konfiguracja: Zwiadowca – Mniejszy rozrzut i zwiększony magazynek, by pomóc bohaterowi w ogólnej przeżywalności w tej konfiguracji.

Konfiguracja: Wartownik – Chcemy, by dzięki tej konfiguracji Bastion był pogromcą tanków i wszelkiego rodzaju barier oraz żeby nie był tak podatny na obrażenia w trakcie transformacji. Z tego powodu testujemy zmiany takie jak zwiększenie rozrzutu, usunięcie headshootów i zmniejszenie obrażeń w trakcie rekonfiguracji.

Samonaprawa – Testujemy kilka sporych zmian w związku z tą umiejętnością i wydają się być całkiem dobre. Nasz aktualny zamysł pozwala Bastionowi naprawiać się w trakcie biegu i podczas otrzymywania obrażeń. Żeby zbalansować tą umiejętność, będzie ona działać podobnie jak Matryca Obronna D.Vy, w systemie odnawiania się. Te zmiany mają sprawić, by użycie tej umiejętności stało się opłacalne i zwiększało przeżywalność bohatera.

W dalszym ciągu testujemy różne pomysły, ale mamy nadzieję, że już w najbliższym czasie pojawią się one na Serwerze Testowym, byście wszyscy mogli je sprawdzić!

Bastion jest postacią, która koniecznie potrzebuje zmian. Od postrachu w dniu premiery przebył długą drogę do najbardziej nielubianego i niedocenianego bohatera w grze. Mamy nadzieję, że dzięki tym udoskonaleniom, robot stanie się dużo bardziej użyteczny, a jego obecność w zespole nie będzie doprowadzała do białej gorączki!