Znamy datę rozpoczęcia Overwatch League

Znamy datę rozpoczęcia Overwatch League

O największych profesjonalnych rozgrywkach Overwatch mówił Nate Nanzer, globalny dyrektor do spraw eSportu. Odpowiadał na wiele ważnych pytań dotyczących Ligi Overwatch. Między innymi dowiedzieliśmy się, kiedy rozpoczną się pierwsze mecze.

Na konferencji prasowej w Korei twórcy ujawnili, że start ligi nastąpi w lato bądź wczesną jesienią, czyli powinniśmy się spodziewać tego wydarzenia w lipcu, sierpniu albo wrześniu.

Oficjalny zwiastun zawierający najważniejsze informacje na temat rozgrywek.


Każdy zespół będzie reprezentował jedno miasto, podobnie jak w rozgrywkach piłki nożnej. W lidze znajdą się reprezentanci miast należących do oby Ameryk, Europy, Chin, Korei oraz Pacyfiku Azjatyckiego.

W rozmowie poruszono wiele kwestii dotyczących tych rozgrywek. Jak Liga będzie działała, czemu wybrano format regionalnych rozgrywek, dlaczego Tracer została maskotką Ligi Overwatch? Jeśli chcecie dowiedzieć się dokładnie o czym rozmawiano, to zapraszam na reddit, gdzie uprzejmy fan przetłumaczył wszystkie pytania i odpowiedzi na język angielski.

Komentarze

Obrazek użytkownika Showowow
Showowow 25. luty 2017 - 12:09
" W lidze znajdą się reprezentanci miast należących do oby Ameryk, Europy, Chin, Korei oraz Pacyfiku Azjatyckiego" Od początku beda wszystkie regiony?To legitne info? Bo w sumie nie czytalem calego wywiadu :D
Obrazek użytkownika MrMatik
MrMatik 25. luty 2017 - 17:34
W załączonym filmie jest całe info :D Nie będą od początku, z tego co tam mówią kolejne regiony będą dodawane z czasem. KOLEGO
Obrazek użytkownika Showowow
Showowow 25. luty 2017 - 17:58
Czyli nie powiedzieli nic, na co Europa czeka RIP DREAMS, LONG LIVE MEMES