​Mutacja Co-Op Potrójne Zagrożenie

​Mutacja Co-Op Potrójne Zagrożenie

Nasi mistrzowie

Nasi redakcyjni pasjonaci Co-Op - Has i Janek (grający odpowiednio Raynorem oraz Artanisem) podjęli się wyzwania postawionego im przez Blizzard w tym tygodniu. Poniżej znajdziecie film z ich walki z mutacją na poziomie brutalnym:


Mutacja Co-Op Potrójne Zagrożenie

Amon wezwał swoich podwładnych ze wszystkich trzech ras do walki. Laserowe wiertło Moebius Corps jest wycelowane w Twoje jednostki, hordy zainfekowanych terran wędrują po mapie i protoskie statki ostrzeliwują Cię z orbity. Wytrzymaj ich połączoną siłę i wykonaj swoją misję.

Mapa

Rozgrywaną misją jest Void Launch (Prosto w Otchłań) – musimy powstrzymać promy zanim dostaną się do przekaźników, mapa ta jest dobra dla bardziej pasywnych dowódców (słynny tower defence karax-a) ale wykonanie celów pobocznych wymaga większej mobilności, szczególnie podczas tej mutacji.

Laser Drill

na mapie (w północno- środkowej części) znajduje się wiertło laserowe, ma ono 1000 jednostek życia (z dwoma jednostkami pancerza) oraz 2000 tarczy. Jeśli tylko jednostki gracza znajdują się w polu widzenia przeciwnika jesteśmy ciągle atakowani 20 obrażeniami na sekundę. Może się to wydawać dużo, ale jest to porównywalne z jedną jednostką marines z +2 i stimpackiem. Największym problemem jest obrona promów (zadanie poboczne), żeby zapobiec ich zniszczeniu trzeba albo ściągnąć ogień na inne jednostki zanim wiertło zaatakuje cenny prom, albo przerwać atak (zabijając pobliskie wrogie jednostki bądź używając zdolności Vorazun). Wiertło może zostać zniszczone, ale powróci w tym samym miejscu po 120 sekundach – zbudowanie wokół niego dział fotonowych pozwala praktycznie wyeliminować wiertło z gry na niższych poziomach trudności.

Outbreak

Na mapie (w losowy sposób) pojawiają się zainfekowani terranie, a w miarę upływu czasu dołączają do nich zainfekowani Marines i Aberracje. Same jednostki nie stanowią wielkiego zagrożenia. Warto zauważyć, że zainfekowane jednostki umożliwiają wyżej wspomnianemu wiertłu atakować bazy i jednostki gracza.

Orbital Strike

Nieprzyjacielskie ataki orbitalne co pewien czas są wysyłane w kierunku jednostek gracza. Zadają 50 obrażeń (+50 przeciwko opancerzonym celom). Ekspansje graczy są bezpieczne, a sam atak daje nam wystarczającą ilość czasu na odsunięcie jednostek z pola rażenia. Ostrzeżeniem głosowym przeciwko atakowi jest śmiech Amona, więc opłaca się zwracać na niego uwagę.

Komentarze

Obrazek użytkownika Creator
Creator 9. Wrzesień 2016 - 14:44
A może całe 3 kampanie ;> ?