StarCraft dla początkujących - Zerg

0 +8

StarCraft jest w większym lub mniejszym stopniu tajemnicą dla każdego gracza, szczególnie tego początkującego. Nauka gry może bez dobrego "przewodnika" może być bardzo frustrująca. Na szczęście mamy kogoś odpowiedniego.


GSL 2017 Ro 16 - Połowa za nami!

1 +11

Jak ten czas szybko leci. Niespełna dwa tygodnie temu poznaliśmy grupy Ro 16 Code S, a dziś znamy już połowę uczestników kolejnej fazy rozgrywek. Komu udało się przetrwać zeszłotygodniowe eliminacje?


Blizzone mutuje - Portal Power

0 +10

Siły Amona fanatycznie starają się zrównać z ziemia bezużyteczną fortecę Sgt. Hammer. Kolejne zastępy wylewają się z Pustki, przepełnione nowymi i potężnymi mocami. Dorównaj ich sile i obroń fortecę.

Kryminalista kolonista. Historia Starcrafta, cz. 1

0 +36

Przeludnienie. Oto kwestia, która spędzała sen z powiek Dyrektoriatowi Zjednoczonej Ziemi (DZZ). Przesiew ludności przez morderstwa, internowania, „przypadkowe” zaginięcia. Żadne z tych nie rozwiązywały problemu, który dawno już osiągnął zbyt wielką skalę.

Blizzone mutuje - Sick Micro

0 +5

Terrazyt na Bel'Shir ulepszył wirusy normalnie występujące na tej planecie. Śmiercionośna plaga rozprzestrzenia się na wszystkie formy życia, a każda akcja wykonywana przez Wasze wojska będzie słono kosztować. Wytrzymaj wszystkie te przeciwności i zwycięż.