Aktualizacja balansu – 20 grudnia 2016

Aktualizacja balansu – 20 grudnia 2016

Od czasu naszej ogromnej aktualizacji 3.8, wprowadziliśmy kilka dodatkowych zmian i kontynuujemy publikowanie informacji dotyczących opinii społeczności (w j. angielskim), aby zapewnić, że większe aktualizacje gry idą w dobrym kierunku. Jak wspominaliśmy wcześniej, naszym nadrzędnym celem jest ustabilizowanie rozgrywki i umożliwienie graczom mistrzowskiego opanowania gry z jej wieloma jednostkami, budowlami, strategiami i metarozgrywką. Po zapoznaniu się z wpływem niedawnych zmian na grę i po przyjrzeniu się jej obszarom do poprawienia, jesteśmy gotowi na wprowadzenie dwóch kolejnych, pomniejszych zmian w trybie wieloosobowym.

Zergi

  • Tępiciel
    • Zmniejszono liczbę punktów życia dodawaną przez „Pazury dośrodkowe” z 10 do 5 pkt.

Protosi

  • Lotniskowiec
    • Zwiększono koszt przechwytywaczy z 5 do 10 minerałów.


Jeśli ciekawi was, dlaczego zespół odpowiedzialny za balans w grze StarCraft II zdecydował się na wprowadzenie wymienionych powyżej zmian, zapraszamy do zapoznania się z treścią informacji dotyczących opinii społeczności (w j. angielskim).

Chcemy bardzo gorąco podziękować naszej społeczności za wszystkie nadesłane opinie i sugestie, jak również za czas poświęcony na testowanie balansu. Wasz odzew pomógł nam w przygotowaniu tej aktualizacji i liczymy na wasz udział w przyszłych testach. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni ze zmian. Do następnego razu!