Blizzone mutuje - Cremation

Blizzone mutuje - Cremation

Amon zamienił zainfekowanych w prawdziwą broń. Ziemia staje w żywym ogniu za każdym razem gdy któryś z nich padnie, co gorsza specjalne twory pustki przemierzą pole bitwy i przywracają upadłych wojowników do walki. Wytrwajcie ognie i brońcie statków własnym życiem.

Walczymy dalej!

Walka z wyzwaniami stawianymi nam przez Blizzarda trwa, w tym tygodniu czoła wyzwaniu stawili znany z poprzedniego odcinka ForAiur oraz jego nowy najlepszy partner - Has. Czy udało im się pokonać niezliczone zastępy? zobaczcie sami:


Zasady mutacji

Ta mutacja odbywa się na mapie Miner Evacuation (jest pierwszą mutacją rozgrywającą się na tej mapie). Musimy tutaj chronić statki ewakuacyjne przed hordami zainfekowanych oraz innymi siłami wspierającymi Amona.

Void reanimators - Po mapie poruszają się specjalne jednostki, posiadające 200 HP, które przywracają poległe jednostki wroga. Reanimacja jest natychmiastowa, na szczęście odbywa się tylko co parę sekund i dotyczy tylko jednej jednostki na raz. Robią to bez względu na to czy jednostki padły przed chwilą czy kilka godzin temu.

Scorched Earth - Wrogie jednostki podpalają teren gdy giną, ogień ten nie zadaje żadnych obrażeń wrogim jednostkom a każda, tak każda nieprzyjacielska jednostka może wywołać ten efekt (włącznie z jednostkami przywróconymi do życia).

Jakie są wasze wrażenia z tej mutacji? Też pokonaliście ją bez większych problemów podobnie jak nasi mistrzowie?