Blizzone mutuje - Portal Power

Blizzone mutuje - Portal Power

Siły Amona fanatycznie starają się zrównać z ziemia bezużyteczną fortecę Sgt. Hammer. Kolejne zastępy wylewają się z Pustki, przepełnione nowymi i potężnymi mocami. Dorównaj ich sile i obroń fortecę.

Janusze StarCrafta

W tym tygodniu niestabilnym zastępom stawia typowo polski team: "W sandałach i skarpetkach": Rupek (sandały) oraz JJThompson (skarpetki). Jak im poszło? Zobaczcie sami:Zasady mutacji:

Mapa, jak można domyślić się ze wstępu to Void Thrashing. Musimy zabijać kolejne twory Pustki zanim forteca zostanie zniszczona. Jest to klasyczna mapa, w której musimy atakować...

Void Rifts - Regularnie, w losowych miejscach na mapie pojawiają się pęknięcia w czasoprzestrzeni, z których wyłaniają się wrogie jednostki (do czasu, aż je zniszczymy)

Power Overwhelming - każda, dosłownie każda wroga jednostka ma pasek energii i może castować losowe umiejętności (włącznie z czarną dziurą, więc trzymajcie dystans).


Jak oceniacie mutację z tego tygodnia? Większość społeczności zgadza się, że należy ona do jednej z najtrudniejszych, a co Wy sądzicie?