Blizzone mutuje - Sick Micro

Blizzone mutuje - Sick Micro

Terrazyt na Bel'Shir ulepszył wirusy normalnie występujące na tej planecie. Śmiercionośna plaga rozprzestrzenia się na wszystkie formy życia, a każda akcja wykonywana przez Wasze wojska będzie słono kosztować. Wytrzymaj wszystkie te przeciwności i zwycięż.

Wracamy po krótkiej przerwie

Po tygodniowej przerwie nasi mistrzowie Has i Rupek powracają do trybu Coop. Jak im poszło teraz? Czy przerwa wyszła im na dobre czy nie musicie przekonać się sami, zapraszam do oglądania.


Zasady mutacji

Mapą na której dojdzie do starcia z siłami Amona w tym tygodniu jest Mist Opportunities - będziemy musieli osłaniać roboty w czasie, kiedy będą one wydobywały terrazyt.

Micro Transactions - znana nam dobrze mutacja - za wydawanie rozkazów naszym jednostkom musimy zapłacić ilość surowców odpowiadającym ich koszcie zaopaatrzenia.

Black Death (nowość!) - Niektóre wrogie jednostki (33% szansa przy spawnie) są nosicielami choroby która przenosi się na pobliskie jednostki - gdy któraś z nich zginie zaraża 3 losowe jednostki graczy w zasięgu 5 jednostek. Chore jednostki tracą 2% swoich maksymalnych punktów żywotności na sekundę (do czasu kiedy w końcu padną powalone chorobą).

Jakie są wasze wrażenia z tej mutacji? Czy mieliście z nią problemy czy nie?