Blizzone mutuje - SURVIVAL OF THE FITTEST

Blizzone mutuje - SURVIVAL OF THE FITTEST

W tym tygodniu forteca sierżant Hammer jest oblegana. Amon, zdeterminowany przełamać opór, osłania swoje jednostki tarczami oraz zapewnia im nowe, ulepszone ciała w nagrodę za atakowanie jego przeciwników. Dowódcy muszą zrobić wszystko co w ich mocy aby powstrzymać to natarcie.

Pomimo poprzednich porażek walczymy dalej

W Tym tygodniu graczami mierzącym się z mutacją są Has i JJThompson, czy poradzą sobie lepiej niż w zeszłym tygodniu czy znów odejdą pokonani? Zobaczcie sami, zapraszam:


Gdzie i co

Mapą w tym tygodniu jest Void Thrashing, dość standardowa mapa "ataku" nie wymagająca obecności armii w różnych rejonach mapy w tym samym czasie. Mutatory tym razem są tylko dwa:

Transmutation - za każdym razem kiedy wrogie jednostki zadadzą pewną ilość obrażeń (lub zabiją jednostkę) mają szansę zamienić się w potężniejszą jednostkę (u pełni uleczoną). Warto skupiać swój ogień na jednostkach wysokiego poziomu - mogą one bardzo szybko przeistoczyć się w hybrydy i spowodować dużo zamieszania

Barrier - nieprzyjacielskie jednostki otrzymują tymczasową tarcze gdy otrzymają obrażenia (jest to coś w rodzaju bariery immortala z włączonym autocastem).

Jakie są wasze wrażenia z tej mutacji? Czy też uważacie, że jest znacznie łatwiejsza od poprzedniej?