Blizzone mutuje - The Ultimate Price

Blizzone mutuje - The Ultimate Price

Nastał nowy rok ale wojna z Amonem nadal trwa, tym razem postanowił on walczyć na wyniszczenie. Siły graczy są na wyczerpaniu, a każde, nawet najprostsze zadanie wymaga wydania cennych surowców. Z nieba lecą rakiety a minerały nie są zawsze tak łatwo dostępne. Wytrzymajcie i zabezpieczcie Ulnar! Będzie to warte wszystkich poświęceń.

Nowy rok, nowe początki?

W tym tygodniu zespół starający się pokonać mutację ma trochę zmieniony skład, poza JJThompsonem gościnie wystąpi w tym odcinku ForAiur. Czy połączenie nowego roku z nowym składem pozwoli przełamać zła passę? Przekonajcie się sami:

Co i gdzie

Mapą, na której w tym tygodniu gracze mierzą się z mutacją jest Lock & Load. Jest to mapa obecna w puli coop od bardzo dawna, więc nie trzeba się nad nią rozpisywać. Wszystkie mutacje już kiedyś się pojawiły, jednak ich połączenie może być zabójcze dla nieprzygotowanych dowódców.

Micro Transactions - ta mutacja sprawia, że wydanie rozkazu jakiejkolwiek jednostce kosztuje nas surowce (skalujące się wraz z ilością supply zajmowanego przez daną jednostkę), nawet jednostki heroiczne, budynki czy umiejętności dowódców nie są bezpieczne!

Missile Command - na krańcach mapy stale pojawiają się rakiety lecące w kierunku budynków gracza, w raz z upływem czasu zadają one coraz większe obrażenia (później wysyłane są atomówki). Na szczęście można je zestrzelić w locie i mają one stosunkowo mało punktów życia.

Mineral Shields - od czasu do czasu pola minerałów w bazach graczy zostają pokryte nieprzeniknioną tarczą, którą musimy zniszczyć aby móc wznowić wydobywanie surowców. Jednostki automatycznie nie atakują tych tarcz, muszą one zostać zaatakowane ręcznie.

Co myślicie o tej mutacji? Czy też nie mieliście większych problemów jak nasi mistrzowie gry? Czy następna mutacja będzie również możliwa do przejścia?