Blizzone mutuje - Violent Night

Blizzone mutuje - Violent Night

W tym tygodniu Amon karze tych, którzy są według niego niegrzeczni, jego lista definitywnie zawiera Twoje imie. Jednak powodów do radości dalej jest wiele - zbliżają się święta i z nimi prezenty dla wszystkich. Uważaj jednak - Amon nie lubi się dzielić.

Nie poddawać się

Nasi dzielni i niezrażeni pasjonaci Coop Has i JJThompson powracają aby znów zmierzyć się z wyzwaniem postawionym im przez Blizzarda (pomimo czekających przygotowań do świąt). Jak im to wyszło? zobaczcie sami:


Gdzie i co

Mapą w tym tygodniu jest Void Lauch, więc nie zapomnijcie o dobrych jednostkach przeciwlotniczych.

Naughty List - jednostki (włącznie z bohaterami) które zabiły 15 przeciwników otrzymują 50% więcej obrażeń, za każdą kolejną jednostkę dodawane jest kolejne 6% (aż do górnego limitu +860% otrzymywanych obrażeń). Unikajcie więc dowódców polegających na pojedynczych jednostkach czy bohaterach (Alarak, Kerrigan, Abathur).

Gift exchange - w ustalonych odstępach czasu na mapie pojawiają się prezenty (z eskortą wrogich jednostek), jeśli gracze nie przejmą prezentu to zrobi to Amon. Nie gra on jednak fair - jeśli gracze zdobędą dwa prezenty pod rząd kolejny zostanie ukradziony przez Amona i nic nie możemy z tym zrobić. Prezenty są naprawdę wystrzałowe: od przyśpieszenia produkcji, oczyszczenia stacków Naughty List po mule party czy 10 sekundowy okres czasu w którym wszystko jest darmowe. Warto wspomnieć, że prezent jest losowo wybierany dla każdego z graczy. Prezenty dla Amona są znacznie mniej miłe - mogą to być jednostki, efekt osłabiający jednostki graczy czy niezniszczlny kill bot, który znika po zabiciu 30 jednostek (lub 50 jeśli pojawił się po 10 minucie).


Czy wam udało się pokonać tą mutacje? Jeśli jeszcze jej nie spróbowaliście to polecam ją z całego serca - efekty dźwiękowe dodane w tym tygodniu na prawdę wiele zmieniają.