Blizzone mutuje - Wheel of Misfortune

Blizzone mutuje - Wheel of Misfortune

Sama materia otchłani znalazła sobie drogę na pole bitwy, jej niestabilne moce stale zmieniają warunki na polu walki. Moce które pomagają nieprzyjacielskim wojskom nigdy nie pozostają takie same przez dłuższy okres czasu, a do tego sama planeta nie jest nikomu przychylna. Bądźcie gotowi na wszystko.

Powrót do formy

W tym tygodniu do tej potencjalnie ciężkiej i niewdzięcznej mutacji przysiedli ForAiur oraz Rupek, ile czasu zajęło im dojście do strategii zapewniającej zwycięstwo? Zobaczcie sami:Zasady mutacji

W tym tygodniu walczymy na mapie Vermilion Problem - musimy ustabilizować planetę zanim będzie za późno, brzmi prosto? Nic bardziej mylnego - w tym tygodniu murator jest teoretycznie tylko jeden, ale za to jaki:

Chaos Studios - rozpoczynamy grę z trzema losowymi mutacjami, możemy je zawsze podejrzeć w prawym dolnym rogu aby wiedzieć czego się spodziewać. Co więcej poczynając od 4:45 jeden z mutatorów będzie wymieniany na inny, wybrany losowo - będzie się to działo co 105 sekund. Lista możliwych muratorów jest dość długa, pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie traficie na żadną taką kombinacje, która okaże się ponad wasze siły. Na szczęście niektóre bardzo uciążliwe mutacje zostały wyłączone z mutacji (patrzę na Ciebie Vertigo).

Jakie wylosowaliście najgorsze/najlepsze połączenia mutacji? Wolicie tego typu wyzwania czy bardziej "standardowe" w których wiadomo czego należy się spodziewać od początku do końca?