BSG Cup 2 #3

BSG Cup 2 #3

 

Już jutro trzecia odsłona turnieju z serii 2015 BSG Cup Series season 2. 

   

Wszystkich chętnych do gry zapraszam do zapoznania się z REGULAMINEM (w spoilerze poniżej), a następnie zapraszamy na stronę turnieju, do zakładki "Zapisy i Check In". Pamiętajcie, że zapisać się na ten turniej mogą wyłącznie gracze, których liga w rozgrywkach 1na1 w aktualnym i poprzednim sezonie, nie przekroczyła złotej!

 

Przypominamy, że w tym sezonie przygotowaliśmy dla Was nagrody, więc warto rywalizować o każdy punkt rankingowy!

 

  • Kiedy? 2015-05-25 poniedziałek 19:00:00 (18:45 check-in)
  • Gdzie? Społeczność "Blizzone" w StarCraft 2 (obecność obowiązkowa!)
  • Administratorzy: TheNaturat, itzNaix
  • Zapisy: TUTAJ
  • Stream: http://www.hitbox.tv/blizzone
  • Bracket:  http://challonge.com/2015bsg2_3
  • Ranking: tutaj

 

REGULAMIN BSG:[spoiler]

 

1. Ogólne założenia 

1.1. Turniej BSG Cup jest organizowany przez portal ‘Blizzone.pl’. 

1.2. Wymagane jest posiadanie konta na portalu ‘Blizzone.pl’. 

1.3. Czas trwania sezonu: 11 maja 2015 do 12 lipca 2015. 

 

2. Wymagania uczestników

2.1. Konto na Battle.net z grą Starcraft 2: Heart of the Swarm.

2.2. Aktualna oraz poprzednia liga w rozgrywkach 1 na 1: Złoto, Srebro lub Brąz.

2.3. Jeśli gracz podczas trwania sezonu awansuje do wyższej ligi, ma prawo brać udział w kolejnych rozgrywkach, o ile wcześniej brał udział w turnieju mając regulaminową ligę.

  

3. Definicje osób pracujących nad turniejem 

3.1.  Administrator rozgrywek - osoba decyzyjna w sprawie całych rozgrywek - terminarzy, administratorów turniejów, przydziału casterów, dopuszczania oraz wykluczania graczy z całych rozgrywek.

3.2.  Administrator turnieju - osoba odpowiedzialna za jeden dany turniej - prowadzenie drabinki, zarządzanie godzinowe turniejem.

3.3.  Caster - osoba transmitująca rozgrywki na żywo - osoba zatwierdzona przez administratora rozgrywek, gracze mają obowiązek zaprosić castera do gry, jeśli ten wyrazi taką chęć. 

 

4. Zasady rozgrywek

4.1.  Rozgrywki odbywają się cyklicznie w formacie drabinki pojedynczej eliminacji. 

4.2.  Format fazy będzie uzależniony od ilości graczy w turnieju z zastrzeżeniem: ćwierćfinały, półfinały oraz finał są rozgrywane w formacie Bo3. 

4.3.  Za każdy turniej w fazie zasadniczej będą przyznawane punkty, które wyłonią skład graczy na turniej fazy mistrzowskiej - jednorazowy na koniec sezonu. Punkty są przyznawane za miejsca: 

·              1 miejsce - 10pkt. 

·              2 miejsce - 8pkt. 

·              3 - 4 miejsce - 5pkt. 

·              5 - 8 miejsce - 2pkt.

4.4.  Gracze gromadzą się na społeczności 'Blizzone' w Starcraft II. Obecność na czacie tejże grupy jest obowiązkowa! Nieobecność może poskutkować usunięciem z turnieju.

  

5. Zasady turnieju 

5.1.  Gramy na mapach ladderowych (aktualnych). 

5.2.  Każda runda ma zadeklarowaną mapę pierwszą. Ewentualne kolejne wybiera przegrany. Pierwszą mapę deklaruje Administrator turnieju. 

5.3.  W grze mogą przebywać jedynie gracze, oficjalni casterzy oraz Administratorzy turnieju i rozgrywek. Dodatkowi obserwatorzy będą odsyłani na stream z turnieju. 

5.4.  Gracze zobowiązani są dokonać potwierdzenia obecności (check-in) na 15 minut przed startem turnieju. Niepotwierdzenie obecności skutkuje nie uwzględnieniem gracza w drabince. 

5.5.  Wniosek o walkower może złożyć gracz Administratorowi turnieju, jeśli jego przeciwnik nie stawił się na daną godzinę - dopuszcza się 10 minut opóźnienia. Jeśli po upływie tego czasu pojawi się gracz, mecz może zostać rozegrany tylko wtedy, gdy zgodzi się na to gracz oczekujący oraz Administrator turnieju. 

5.6.  Zakazane są wszelkie pomoce w grze niezgodne z regulaminem Battle.net. 

5.7.  Wynik meczu zgłasza wygrany, należy go przesłać Administratorowi turnieju prywatną wiadomością w której zawrze się nazwę postaci swoją oraz przeciwnika oraz wynik (np: Eridor 2:3 Kapu). 

 

6. Inne 

6.1.  Jeżeli zajdzie taka potrzeba, administracja Blizzone.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian do powyższego regulaminu. 

 [/spoiler]

Komentarze

Obrazek użytkownika WokeR
WokeR 24. Maj 2015 - 12:56
Tym razem sie pojawie :P
Korg 24. Maj 2015 - 22:10
I tak nie wygrasz ^^
Obrazek użytkownika WokeR
WokeR 24. Maj 2015 - 22:17
zobaczymy Korguś, zobaczymy :D
Korg 24. Maj 2015 - 23:54
No zobaczymy Wokerkusiusiu :D
Korg 25. Maj 2015 - 21:48
Taki mały apel do adminów:
Naprawdę by się przydało zareklamować trochę ten turniej ;/ Gdzieś reklamami pospamować, np spytać się czy oficjalna strona SC2 polska nie udostępniła by postu z turniejem albo na jakiś dużych forach coś powklejać, na innych fanpage'ach, nie wiem, cokolwiek. Na pewno macie jakieś kontakty ^^
Niestety coraz mniej osób gra, a szkoda, bo turniej jest super :)
Igorten 25. Maj 2015 - 21:54
Turniej super, poza tym praktycznie nie ma nic dla bronze-gold, dlatego mamy szansę. Trzeba jedynei zrobić reklamę. Myślę, że znani polscy casterzy chętnie zareklamują turniej podczas streamów, można na fb, na bnet (również wersji angielskiej), na różnych forach, esl, etc :)